PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30792}

Kapuśniaczek

La soupe aux choux
7,3 52 311
ocen
7,3 10 1 52311
7,0 6
ocen krytyków
Kapuśniaczek
powrót do forum filmu Kapuśniaczek

Tłumaczenie

ocenił(a) film na 10

Szukam wersji z tvp gdzie kosmita był Gagatkiem a nie Obżartuchem a wioska nazywała się chyba Gamoniowo.
Lektorem był Stanisław Olejniczak.
Czy ktoś posiada taką wersje poszukuje od lat i nic:/

DziadekZaplutek

... Zgadza się, Gamoniowo. A żona Glaude'a to Frania, a sąsiad to Garbus, nie Krzywus. To wersja wyświetlona w TVP-1, w ok. 1992 r. Potem TVP również emitowała ten film, ale nie jestem pewien, czy też z tą wersją tłumaczenia.

ocenił(a) film na 9
obreb_2

Oglądałem ten film około 2000 roku, chyba na tvp, i tłumaczenie było takie same, tzn te z Gagatkiem. Sam także poszukuję tej wersji.

DziadekZaplutek

Ostatnio leciało w tv i własnie kosmita był obżartuchem i kombinowałam jak się nazywał w innej wersji. Nie mogłam sobie przypomnieć i pomyślałam że może tu znajdę odpowiedź. Rzeczywistoście był to Gagatek.Dzięki!

DziadekZaplutek

mam tą wersje z lektorem nagraną z tvp 1 gdzieś z 2004 bądź 2005 i jest jak piszecie za kilka dni nabywam dvd/vhs i sprawdze Pana Gagatka moim zdaniem o wiele ciekawsze jest te tłumaczenie a drugi film na kasecie to Podejrzani również z tvp.pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones