PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672274}
6,7 59 133
oceny
6,7 10 1 59133
4,9 12
ocen krytyków
Karbala
powrót do forum filmu Karbala

Uważam, że w świetle ostatnich wydarzeń w Europie pokazywanie takiego filmu jest wysoce niestosowne. Czy nie lepiej było nakręcić film, w którym dzielni muzułmańscy wojownicy zdobywają ratusz i mordują całą polsko-bułgarską załogę?

A tak już serio - wcale się nie zdziwię, jeśli na mój post odpowiedzą nawiedzeni obrońcy islamskiego desantu na Europę. Wcale się też nie zdziwię, jeśli zostanę zablokowany lub usunięty z filmwebu. Wbrew zaleceniom z Brukseli mam prawo uważać, że sprowadzanie islamistów do nas to: 1. wyraz wyjątkowej beztroski/niewiedzy/naiwności naszego rządu, 2. dowód wyjątkowego zakłamania Niemców, którzy już raz pozbywali się niewygodnych im ludzi (patrz: Żydzi po dojściu Hitlera do władzy), a teraz chcą być tacy tolerancyjni, tylko że nie radzą sobie z imigrantami, więc na siłę uszczęśliwiają nimi całą Europę, 3. przejaw straszliwej obłudy kręgów o lewackim rodowodzie - wy myślicie, że jak wpuścicie tu muzułmanów i urosną w siłę, to zadbają o wasze parytety, tęcze, feminizm i co tam jeszcze? Już dziś mogę powiedzieć, że srogo się zawiedziecie.

Mimo wszystko proszę o nieusuwanie tego postu, ani mnie z filmwebu. Jestem tu od kilku już lat, a ta wypowiedź podyktowana jest moim zaniepokojeniem o losy moje i mojego kraju. Powiedzmy, że jestem patriotycznie niepoczytalny pisząc te słowa, a to może zostanie mi wybaczone.

ocenił(a) film na 5
tepee

Bo zaraz pękniesz. Film jest nudny, nie wzbudza żadnych emocji. To nie jest poziom "Szeregowca Ryana" czy "9 kompanii". Nie śledzi się tego filmu w napięciu, a na papierowych bohaterów ma się po prostu wywalone. Prawactwo zdaje się tego nie dostrzegać i w swym hurrapatriotycznym onanizmie widzi negatywne komentarze jako atak lewakow.

Sytuacja polityczna nie ma nic do rzeczy. Zresztą, możesz biadolić, ale postępujące zmiany klimatyczne spowodują, że wszyscy mieszkańcy okolic równikowo podzwrotnikowych rusza niebawem na północ i Twoje śmieszne protesty zostaną zadeptane. Pogódź się z tym, bo wątpię czy w chwili kryzysowej, pobiegniesz na szańce i zaczniesz bronić swoich obywateli. Krowa, co dużo ryczy mało mleka daje.

tepee

Jestem raczej osobą o lewicowych poglądach a jednak w pełni się z Tobą zgadzam

tepee

'Dowód wyjątkowego zakłamania Niemców'. A może dowód niezwykłego zakłamania Polaków, którzy po całym okrucieństwie IIWŚ, w której była ofiarą, postanowili napaść na Irak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones