PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361894}

Karmel

Sukkar Banat
7,3 15 836
ocen
7,3 10 1 15836
7,2 6
ocen krytyków
Karmel
powrót do forum filmu Karmel

Pod koniec filmu ścina włosy i idzie zadowolona przez miasto ???

ocenił(a) film na 8
przemciu1986

To po prostu kobieta, która przychodzi do gabinetu kosmetycznego i atmosfera wzajemnych relacji między pracownicami a klientami bardzo jej odpowiada. Możliwe, że zwierza się ze swoich życiowych problemów pracownicom. Ścięte włosy - postawiła na swoim, ponieważ bardzo tego chciała, żałowała, że "rodzina ją zabije" jeżeli obetnie (widząc panią fryzjer w pięknych, krótkich włosach). Ale jednak obcięła.
Nie jestem jakimś ekspertem, ale uważam film za bardzo zmysłowy, dużo w nim domysłów, przemyśleń. Ale o to chodziło.

POZDRAWIAM !!!

ocenił(a) film na 9
zdrojek

A ja myślę, że ona była lesbijką, jak i pani fryzjerka w krótkich blond włosach (nie pamiętam imienia).

ocenił(a) film na 5
nyan

ja też tak myślę :P, a jeżeli nawet nie, to łączyła ją z fryzjerką jakaś specyficzna więź

ocenił(a) film na 9
nyan

Też mi się wydaje, że zadowolona klientka ma słabość do kobiet. Urzekła mnie subtelna scena mycia głowy:)

Charlotta

A kogóż to scena nie urzeka??
Sceny fryzjerskich zabiegów to jedne z najbardziej subtelnych i jednocześnie zmysłowych scen erotycznych miedzy kobietami jakie widziałam-po prostu zachwycajaco piękne;)

yamila

Nie sposób się nie zgodzić... :)

Myślę, że ścięcie włosów mogło być symbolem swego rodzaju coming outu.

zdrojek

ta Pani po prostu potrzebowała odrobinę ciepła :) a jak wiemy mycie włosów/głowy bardzo rozjaśnia myśli i sprzyja odważnym decyzją:P

ocenił(a) film na 7
przemciu1986

Mi też od początku coś pachniało że ta pani woli panie:)

radziej

A ja ją wolałem w długich włosach:). Film naprawdę godny obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
veres

Też mi się bardziej podobała w długich włosach.
Ale ścięcie tych długich włosów pewnie wyraża bunt, że nie może robić tego czego chce. Przełamuje tym swój strach. Tak myślę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones