PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361894}

Karmel

Sukkar Banat
7,3 15 836
ocen
7,3 10 1 15836
7,2 6
ocen krytyków
Karmel
powrót do forum filmu Karmel

Film był niesamowity. Nakręcony w bardzo prosty sposób, ale interesujący. Pokazuje potrzebę akceptacji i miłości kobiet. Można w nim zaobserwować błędy jakie popełniają kobiety w stosunku do mężczyzn. Natomiast końcówka bardzo wzruszająca i nostalgiczna. Niektóre momenty wręcz komiczne, zwłaszcza ten z odważną bielizną. Mam nadzieje, że kobieta z ostatniej scenę kiedyś znajdzie szczęście z mężczyzną, a nie tylko będzie żyła zgodnie z obowiązkiem względem swojej mamy.

malgorzata_potulska

Wszystko dobrze, z tym że to nie jest film Almodóvara. ;)

ocenił(a) film na 9
malgorzata_potulska

to nie była jej mama, tylko starsza siostra, a film, jak już wspomniano, nie jest Almodóvara (;

ocenił(a) film na 10
manowce

W którym momencie filmu jest powiedziane że to jej starsza siostra, bo nie zauważyłem tego.

ocenił(a) film na 10
lukasz_beta

Nie pamiętam dokładnie momentu, bo film oglądałam już dawno, ale Rose mówiła, że są siostrami gdy przyszedł do niej ten pan. Już nie pamiętam, jak on się nazywał. Chodzi mi o tego, który się z nią umówił.
Nawet w opisie jest napisane, że były siostrami.

sandrula

LOL - ludzie nawet opisu nie umieją dokładnie przeczytać.

ocenił(a) film na 10
BUNCH

BUNCH to było do mnie??? Jeśli tak, to ja nie czytam tych opisów na filmweb (chyba że opis dystrybutora,)bo często pojawiają sie błędy. Raz nawet ktoś wyjawił zakończenie filmu w opisie.
Dlatego zadałem to pytanie, bo w filmie nie ma mowy o tym, że ta kobieta jest jej starszą siostrą a nie matką (przynajmniej ja tego nie wyłapałem). Ja zawsze opieram się na filmie , a nie na opisach użytkowników (często błędnych). Dlatego chciałem, żeby ktoś przytoczył mi fragment filmu.

lukasz_beta

zapewne nie raz w opisie pojawił się spoiler :/ ja jednak ryzykuję i najczęściej czytam. niestety również nie przytoczę fragmentu filmu, w którym mowa o tym, że to jej siostra, bo już jakiś czas temu oglądałam "karmel", ale też odniosłam wrażenie, że to była jej siostra. tak mi to nawet bardziej pasuje, dodaje nostalgii, w końcu obie są samotne, i muszą się sobą nawzajem opiekować. nie do końca umiem wyjaśnić, czemu wydaje mi się, że to lepiej pasuje...

ocenił(a) film na 8
misshesitant

mi też wydaje się, że to siostry - nie przypominam sobie, żeby w ogóle tam była mowa o matce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones