PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 787
ocen
7,0 10 1 75787
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

Witam

użytkownik usunięty

Rydzyk vs Jan Paweł 2 Kogo wolicie hem???

ocenił(a) film na 8

I co nikt ci nie odpowiedział debilu. Mam nadzieje że naprawdę jesteś usunięty.

ocenił(a) film na 1
patkot28

Sam się usuń pacanie.Jeszcze nie ma w tym kraju obowiązku kochania tego faceta.

użytkownik usunięty
beerrevenge

jasne, że nie ma takiego obowiązku, ale samo pytanie... trochę pozbawione sensu ;)

użytkownik usunięty

A ty w ogóle jesteś w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Masz IQ poniżej 50 -ciu? Nie masz odwagi, żeby się pokazać co? Pewnie wszystkie obiektywy w aparatach popękały...
P.S. kocham swoje odbicie - he, he! Jestem prawie Narcyzem. Twoich nowotworów językowych nie zamierzam sprawdzać.

użytkownik usunięty

No trudno na to odpowiedzieć, bo papież kiedyś powiedział takie słowa: "Codziennie dziekuję Bogu, że jest w Polsce takie radio...które się nazywa: Radio Maryja!"

A czy powiedział też "Codziennie dziekuję Bogu, że mamy w Kościele tylu księży - pedofili" ? :)

suszyMie

A czy Filmweb to arena do wyrażani swoich poglądów na takie tematy? Wg. mnie Jan Paweł II był człowiekiem wielkim a ks. Tadeusz z Torunia... nie będę się wypowiadał na jego temat. Tak czy inaczej kłutnie na tematy w stylu JP vs TR czy też księża pedofile to raczej nie na portalu o filmach. Dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
suszyMie

jehanne na pewno dziękuje każdego dnia... wnosząc z jej innych komentarzy to wierna wyznawczynie Ojca Dyrektora, gotowa oddać dup... duszę i ciało każdemu kto nosi koloratkę ;o)

haha niezla prowokacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones