PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208497}

Katakumby

Catacombs
5,1 12 340
ocen
5,1 10 1 12340
Katakumby
powrót do forum filmu Katakumby

Zakończenie zaskakuje-fakt, ale z filmu da się obejrzeć pierwsze 20 minut i ostatnie 10 minut... Srodek to nuda, nuda i jeszcze raz nuda...

ocenił(a) film na 6
sheraster

To chyba niewiele jeszcze widziałaś, film był ciekawy może nie jakoś bardzo przerażający ale dało się obejrzeć. Przed obejrzeniem spodziewałem się czegoś znacznie gorszego...

ocenił(a) film na 9
sheraster

Bo w środku filmu się boisz ?

sebawwe

Bo środek filmu jest nudny.

ocenił(a) film na 2
sebawwe

Jestem miłośniczką horrorów od lat, lecz ten film po prostu mnie zawiódł.. Czy naprawdę nikt nie oglądał filmów, które naprawdę powodują ciarki??? Rzucę pierwszych kilka : " "Hellraiser", "The Descent", "Saw cz.1". Nawet szablonowy "Halloween" potrafi przestraszyć, ale "Katakumby"??? Jeżeli to pierwszy horror jaki ktoś obejrzał to wierzę, że mógł się spodobać... Zwłąszcza zakończenie, bo pewnie zrobiłabym tak samo ;)
Jedyny horror jakiego się bałam jako nastolatka to "Friday the 13th" oraz "A Nightmare on Elm Street", a jako dorosła juz osoba to do tej pory przeraża mnie "Egzorcysta" oraz filmy jemu pochodne...

sheraster

Ja obejrzałam początek do momentu jak zemdlała, a potem końcówkę, jak już się pojawili i stwierdzam, że jest było znośne. Ale środek był tak nudny, że gdybym nie mogła go przewinąć, to bym przestała oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones