PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 067
ocen
7,8 10 1 172067
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

Nie wiem, co w tym takiego "och, ach" ... Lepsze są już ruskie krótkometrażowe animacje kreskówkowe ... 1/10 - tyle :)

Rysiu11

Dobrze powiedziane,choć trochę za ostro.Daję ocenę tylko za animację.

ocenił(a) film na 8
Rysiu11

Mówisz tak, bo nie czytałeś opowiadania ;). Animacja przedstawia ostatnie strony opowiadania, które jest naprawdę genialne i sama animacja odzwierciedla najważniejszy kulminacyjny moment w genialny sposób.

użytkownik usunięty
Rysiu11

To spróbuj stworzyć coś takiego:)
Co niezrozumiałe dla kogoś to od razu ocenione na 1. Nawet jeśli nie dostrzegasz przesłania "Katedry" to chociaż ignorancie doceń sam trud włożony w tą animację.

ocenił(a) film na 8
Rysiu11

A podałbyś przykład takiej ruskiej krótkometrażowej animacji kreskówkowej?
Jak dla mnie, animacja jest bardzo ciekawa, działa światłem i kolorami - mimo wszystko jest odrobinę przewidywalna, arcydziełem bym tego nie nazwała, ale jak można określać ją chłamem?

Rysiu11

nie znasz się po prostu a wydaje mi się że gustujesz w " chłamie " typu sensacja , horror skoro masz tak oschłe zdanie na temat tej animacji .

Rysiu11

Po prostu masz niezwykle przytępioną percepcję skoro nie wyłapałaś z animacji jej przesłania, sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones