PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 044
oceny
7,8 10 1 172044
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

Jak nie rozumiecie to nie komentujcie, ten film jest świetny, ale wasze małe móżdżki najwyraźniej nie potrafią go ogarnąć. Daje 10 na 10, a wszelkie, jakże pełne miłości do bliźniego komentarze pod moim adresem zachowajcie dla siebie.

ocenił(a) film na 1
Tlaloc

nakreśl z grubsza abym ogarnął o czym to jest

Tlaloc

Doprawdy ciekawe... Ty możesz sobie nas obrażać, ale my Ciebie tykać nie możemy. Śmiesznyś.

użytkownik usunięty
Tlaloc

Możesz mi wytłumaczyć dlaczego uważasz ten film za świetny?

ocenił(a) film na 1
Tlaloc

tialoc palancie przynajmniej bys rozwinal mysl a nie udajesz ze sie znasz "inteligencie". ten film to nieporozumienie - dlatego 1. i jeszcze nominacja do Oscara - to najlepiej podsumowyuje Akademie. o co chodzi w tym filmie? ciekawostki sa dobre - scenariusz zawieral jedno zdanie - wchodzi facet i zamienia sie w filar. to samo mozna napisac o filmie.

Tlaloc

Żenujące.... Udajesz inteligenta, a nie umiesz wyjaśnić o czym ten film jest... Jesteś po prostu obłudnikiem... Ja mam kilka koncepcji apropos tego filmu, ale są to jedynie moje koncepcje co nie oznacza, że słuszne więc chętnie wysłucham kogoś mądrzejszego....

ocenił(a) film na 7
Tlaloc

O gustach się nie dyskutuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones