PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 045
ocen
7,8 10 1 172045
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

Każdy negatywny komentarz jest usuwany. No cóż. Jeśli moderator lubi jakiś film to i użytkowncy muszą.

użytkownik usunięty
KapitanOrzech

Tomasz Bagiński wynajął rzeszę ludzi aby zakładali nowe konta aby nabijali jak największą średnią temu filmowi i wystawiali pozytywne komentarze. Tym sposobem Katedra zajmuję tak wysokie miejsce na FilmWebie, wystarczy spojrzeć na ranking IMDB tam Katedry nie ma nawet w Top250

ocenił(a) film na 4

chyba faktycznie tak to wysokie miejsce należy tłumaczyć

Dobrze powiedziane.

ocenił(a) film na 7

Skoro to Polski film to logiczne, że w naszym kraju jest zdecydowanie bardziej popularny...
Tutaj jest 33 tys. głosów, a na IMDb ledwo ponad 1 tys. Z taką ilością głosów u nas też by był poza setką, więc rusz trochę głową.

użytkownik usunięty
brk91

ale i średnią ma niższą

Teoria godna Macierewicza. Jestem absolutnie pewien, że Bagiński ma gdzieś, co sądzą o jego filmie losowi ludzie na jakimś tam filmwebie.

doorshlaq

jestem tego samego zdania.

doorshlaq

Więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak najeżdżacie na każdą negatywną opinię.

KapitanOrzech

nie na każdą, tylko na jednego z najbardziej znanych trolli na filmwebie

doorshlaq

Znanego? :]

ocenił(a) film na 7
KapitanOrzech

KapitanOrzech to troll legenda filmwebu

vince25xx

Nie jestem trollem, tylko znanym KRYTYKIEM.

ocenił(a) film na 7
KapitanOrzech

znanym KRETYNKIEM ?!

vince25xx

Jak zwykle masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Piszę krytykiem a ty czytasz kretynkiem. Dno dna.

ocenił(a) film na 7
KapitanOrzech

co do dna ?

ocenił(a) film na 8
vince25xx

Szczerość ...
Ale to prawda film nic nie wnosi do życia, więc ten film nie powinien być tak wysoko.
A KapitanOrzech jest Trollem flmwebu...

susanstohelit

Nie jestem! Wbijcie to sobie do głowy.

susanstohelit

Tak jestem trolem! To jest orzechowa prawda! Wbijcie to sobie do głowy.

KapitanQrzech

Łii moja podróbka :]

vince25xx

I jeszcze się pyta.

KapitanOrzech

Kretynem chyba... Widzisz Orzech jednak okazało się, że jesteś znanym trollem.

ocenił(a) film na 10
o_m_e_n

10/10 film wybitny, oczywiście zawsze znajdą się trolle, które z czystej zawiści wszystko co dobre i polskie będą krytykować, tak jak za przeproszeniem Pan Orzech, którego nick prawdopodobnie odzwierciedla wielkość jego libido, toteż musi sobie jakoś odreagować ten niedostatek, co też czyni w swoich komentarzach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones