PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 038
ocen
7,8 10 1 172038
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

Wywalic to z top100

ocenił(a) film na 1

Typek co robil tą animacje zakladal konta oraz jego wspopracownicy
zakladali konta i dawali 10 żeby to było w setce. A dla mnie to kiepska i tak
animacja

ocenił(a) film na 8
maniekwaw

Twoim zdaniem jaka animacja powinna się tam znaleźć? Może też jakieś rekomendacje odnośnie innych animacji, które są "lepsze" i dlaczego?

ocenił(a) film na 1
pendrago

zadne animacje ktore trwaja po 5 miut nie powinny byc w tej setce bo znam kilkanascie filmow pełnometrażwych które powinny byc w na miejscu tego

ocenił(a) film na 8
maniekwaw

Ja znam przynajmniej kilka setek filmów pełnometrażowych, które powinny być na miejscu tego, ale tak naprawdę, czy ta dziwna lista TOP 100 ma aż takie znaczenie dla filmu? Chodzi o Twoje odczucia po obejrzeniu danej produkcji i powiedzmy sobie szczerze znam też kilka filmów krótkometrażowych, które mają więcej do przekazania niż niejeden film długometrażowy.

maniekwaw

O tak zgadzam się. Mnie to 7 minutowe "arcydzieło" niczym nie urzekło. Dałam 2

Anaissa

Dlaczego ocenilas Resident Evil i Straszny film jako arcydziela?

Pagderic

bo jej się podobały?

agnusiakaktus

Nie Ciebie pytałem.

ocenił(a) film na 10
maniekwaw

...bo co? ...bo ty tak chcesz, bo ty tak uważasz? Nie bądź śmieszny, nie każ innym oceniać według siebie.

ocenił(a) film na 9
maniekwaw

o gustach się nie rozmawia dzieci ;)

użytkownik usunięty
Ksieciuno

to po co ta dyskusja, po co filmweb?

ocenił(a) film na 9

żeby podzielić się kozminką na temat tego filmu, nowościami, porozmawiać o wątkach i pokazać dobre i złe strony dzieła. Powiedzenie, że to kiepska animacja i ocenianie tego filmu tylko na tej zasadzie nie ma sensu, to nie pokaz technologiczny. Ale cóż "demokracja to ustrój głupi, wszak wiadomo, że więcej głupich ludzi niż mądrych"

ocenił(a) film na 10
maniekwaw

Nie sądzę aby Tomasz Bagiński zakładał tysiące kont aby wynieść swój film tak wysoko w ocenach.Animację robił przez około 3 lata sam na kiepskim kompie.To że ty nie widzisz w tej animacji niczego szczególnego nie znaczy że innym się nie podoba .Jeśli film dostał nominację do oskara świadczy to o jego klasie.Moim zdaniem miejsce ma jak najbardziej zasłużone .Jeśli ta animacja jest taka kiepska to ciekawe jaka jest dla ciebie dobra .Pewnie seria kartony.

maniekwaw

Kolejny człowiek z serii "Nie ma Mupetów w top 100, to dam 1"
Jasna cholera mnie strzela, jak jakieś dzieci oceniaja film/animacje na 1 bez jakichkolwiek podstaw, tylko "od tak, aby wyje*ać z top 100"
Gratuluję.

użytkownik usunięty
LeVys

Jasna cholera mnie strzela, jak jakieś dzieci oceniają film/animacje na 10 bez jakichkolwiek podstaw. Koleś ma takie samo prawo dać 1 jak inni 10 proste!

Swoją ocenę powinien poprzeć rozsądnymi argumentami, nie tylko "gówno dam 1"
Proste !

ocenił(a) film na 1
LeVys

Bajeczki ogladalem jak byłęm mały.Ty pewnie jestes dziewczynką żyjąca w wymaginowanym świecie,któy lubi sobie obejrzyc bajeczki.Ja tam wole realizm.Pozdrawiam Cie serdecznie i Ciule!

maniekwaw

Żeby z Tobą rozmawiać, musiałbym zniżyć się do Twojego poziomu i zejść do kopalni, niestety takowej w okolicy nie ma, więc rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu.

ocenił(a) film na 7
maniekwaw

Gdy byłem dzieckiem, jak większość dzieci uwielbiałem animacje. Gdy byłem gówniarzowatym nastolatkiem, uważałem, że są dobre dla dzieci. Gdy dorosłem, stwierdziłem, że to mój ulubiony gatunek filmowy.
Im więcej będziesz wypisywał w tym tonie, tym bardziej będziesz się pogrążał.

maniekwaw

"Typek" co robił tą animację był nominowany do Oskara, konkretnie ta animacja. Zastanawiałeś się kiedyś czy nie jesteś może za głupi na niektóre filmy? taka skromna sugestia, ale nie przejmuj się mną jeśli uważasz, że nie to pewnie nie jesteś.......................

ocenił(a) film na 1
babunn

Ty nie udawaj inteligenta przemadrzały baranie,ktory podnieca sie jakas bajeczką.Nie obchodzi mnie,ze Twoja bajeczka była nominowana do oscara.wazne,ze mi sie to nie podoba,wiec bujaj sie na hamaku paziu

maniekwaw

pogrążasz się ;) Nie wiem czy jesteś świadomy ale nikt Cie w życiu nie będzie szanował za takie wypowiedzi, świadczysz nimi tylko sam o sobie. Odzywasz się jak prawilny dresik z osiedla co meczowe przyśpiewki przeplata Polskimi pieśniami narodowymi i bije czarnych w imię patriotyzmu ;) a jak idzie ocenić POLSKĄ ANIMACJĘ która przyczyniła się także do rozgłosu naszego kraju to wypisuje, że to gówno, najlepiej gdyby tańczyli jak w step up, jeździli furami i strzelali do siebie. Sam jesteś baranem i agresja jeszcze Tobą miota bo dobrze o tym wiesz ;) giermku

ocenił(a) film na 1
babunn

Wąsaty Heniu,który oglada bajeczki słuchaj dzisiaj o 19:00 jest tabaluga na tvp1,więc nie muszisz sprawdzac co dziś będziesz ogląda,bo zrobiłem to za ciebie i nie dziękuj

maniekwaw

dziękuję ..

maniekwaw

Namknij się łaskawie i przestań iść w to bagno, bo nic dobrego ci to nie przyniesie. Już nigdy nie będziesz naprawdę szanowany. Ludzie będą cie lubić tylko dlatego, że postawiłeś im wódę, a nie że jesteś fajnym i lubianym kolesiem. Nie potrafisz ocenić filmu na podstawie prawdziwej głębi i nie szanujesz trzyletniego wysiłku twojego rodaka oraz jego sukcesu.Najlepiej idż się utop, bo jesteś zwykłym pasożytem. Takich jak ty zabijam u lekarza.

ocenił(a) film na 9
maniekwaw

Za nim zabierzesz się do oceniania tej produkcji krótkometrażowej polecam przeczytać opowiadanie Dukaja,na którego podstawie została właśnie ta animacja zrobiona.Niełatwa to lektura,ale na pewno pomoże w zrozumieniu tego dzieła Bagińskiego.

ocenił(a) film na 9
maniekwaw

Ten film jest w TOP100 bo jest dobrze oceniany. Ja dałem 9/10 ze względu na to, że powstawał 3 lata i go tworzył jeden człowiek. Trzeba umieć docenić czyjąś pracę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones