PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34773}
7,8 172 067
ocen
7,8 10 1 172067
6,9 28
ocen krytyków
Katedra
powrót do forum filmu Katedra

Hmm widziałem zwiastun i był naprawde świetny, a jak zobaczyłem w filmwebie jego przemiera 16 października a jak byłem w kinach to wcale nie można było go zobaczyć...!

krzysiekb

Cinema-City
to jest film krótkometrażowy więc raczej tak sam nie będzie w kinach ale z tego co wiem to jest puszczany w sieci kin Cinema-City przed Raportem mniejszości

użytkownik usunięty
gonia

hmm
Hmm dzieki za info, a i jeszce sie dowiedzaielm ze bendzie pokazywane przed znakami :)) szkoda ze w gdansku nie bendzie

użytkownik usunięty
gonia

No dokladnie!
Hej! No wczoraj bylem na Raporcie mniejszosci i faktycznie puszczaja Katedre przed filmem. I warto zobaczyc bo to dzielo wybitne... Powiadam Wam : WYBITNE!

użytkownik usunięty
krzysiekb

gdzie można zobaczyć ten film??
Zdarzyło się mi raz!!! A właściwie byłem na 2 z trzech projekcji Katedry w Krakowie i to hoho we wrześniu... Nie można było oczu nacieszyć.... To poprostu trzeba zobaczyć!!! Co ja bendę się wywnętrzał... Projekcje były dodatkiem prelekcji, której gośćmi byli Bagiński i Stanisłąw Mąderek (autor rozpopularyzowanego w necie Stars in Black).
Mimo wszystko "Katedry" szukać teraz jak igły w stogu siana. Po prostu ni-ma.
Spróbuję przez kilku znajomych (łańcuch zawiera 3 ogniwa) spytać Bagińskiego, czy by na net Katedry nie puścić...
Jednak mimo iż film trwa 6 minut, to magia kina i wielki ekran robią swoje.
MAM NADZIEJĘ ŻE BAGIŃSKI ROZPOCZNIE NOWY TREND FILMÓW ANIMOWANYCH!!! LUDZIE BIERZCIE Z NIEGO PRZYKŁAD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones