PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555182}

Katka

7,4 614
ocen
7,4 10 1 614
Katka
powrót do forum filmu Katka

Bohaterką jest Katka, bohaterka dokumentu przedstawiona jest na przestrzeni lat. Pokazana jest jej walka ze słabościami. Film daje do myślenia nawet takim pączkom w maśle jak ja.

ocenił(a) film na 9
pasjonatdobregokina

No dokładnie, patrzenie jak się stacza taka ładna i mądra dziewczyna bo jednak bez żadnego większego wykształcenia potrafiła wyrażać swoje uczucia, i w fazie narkotykowej nadal wiedziała po co przyszła i czego chce choćby w przychodni. Jej walka mnie wzrusza cały czas toczyła ze sobą bój chciała innego życia, widziała je cały czas jako coś łatwego lecz nie osiągalnego już dla niej zupełnie. Pokłady empatii w jakie w niej były można było szybko zauważyć w tym jak jej mężczyźni się o niej wypowiadali dla każdego była skarbem. To co ojciec jej dziecka powiedział o miłości bardzo mnie ukłuło w serce bo jak widać nawet na końcu drogi można się potknąć jeszcze o miłość chociaż wydaję się to takie nie realne. Bardzo dobry dokument chyba najlepszy jaki widziałam w życiu oprócz "Dzieci z Leningradzkiego "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones