PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650332}

Katy Perry: Oto ja

Katy Perry: Part of Me
6,9 1 780
ocen
6,9 10 1 1780
Katy Perry: Oto ja
powrót do forum filmu Katy Perry: Oto ja

... i zna prawdę o iluminatach to wie, że Katy Perry zaprzedała duszę diabłu w zamian za karierę i pieniądze. Obejrzyjcie sobie film zatytułowany "Przemysł muzyczny", który można znaleźć na youtube. Prawda nie zawsze musi być piękna i kolorowa. Wierzcie w co chcecie.

davideck

Nie mogę uwierzyć, że ludzie naprawdę wierzą w te bzdury. Może i kiedyś było coś takiego, jak zakon Iluminatów, ale było to jakieś 300 lat temu i nie miało to nic wspólnego z szatanem tylko z szerzeniem idei oświeceniowych! Serio, nie ma się czym podniecać. Dziewczyna wiedziała, jak się sprzadać i odniosła sukces.

davideck

Zgadzam się w zupełności. Do tego należy dopisać Katie Melua, jej piosenka "9 million bicycles" opowiada tak naprawdę o dziewieciu jeźdźcach apokalipsy, którzy chcą nam ukraść opłatek w kościele. Puszczona od tyłu mówi o sikającym krwią jednookim Belzebubie - to oczywiste nawiązanie do szatańskiego planu powszechnej niewydolności nerek u osobników, którzy śpiewają kolędy na święta. Pozdrawiam, dawidek, nie daj się im!

ocenił(a) film na 6
BizarreMutilation

Z tą Katie Meluą to jakiś fake musi być. Codziennie wieczorem słucham "9 million bicycles" od tyłu, i dosłyszałem tylko coś o tym, ze jestem wybrańcem, a niedługo czeka nas zagłada świata...

BizarreMutilation

jak już napisałem: wierzcie w co chcecie.

BizarreMutilation

posikałam się ze śmiechu....oczywiście krwią

Wypasiona_Foczka

Też się posikałam. To nieprawdopodobne, że ludzie w XXI wieku myślą, jakby wyjęto ich ze średniowiecza. Kto poza tym trudziłby się, by pisać piosenkę, która od tyłu puszczona mówiłaby o "sikającym krwią jednookim Belzebubie". xD

Weronika_M

Wiesz, jeśli dostali taką misję od samego Pana Ciemności, to się i postarali i napisali od końca :) Nie, normalnie im dalej świat idzie na przód, to odrzutkki cofają się w tył... Ale "Wierzcie w co chcecie " :D hahah...

Angela4b

Eh... Ale dzisiejsza młodzież jest popieprzona...

KalekaMentalny

Pomyśl co będzie za kilka lat... Jeśli doczekamy, bo te wróżby z "przeklętych" piosenek mogą się sprawdzić :)

Weronika_M

To jest tak absurdalne... jest jasne, że gość rzucił bombę dosadnej ironii, nie pisał serio... ;)

davideck

Ja właśnie takie spojrzenie mam i wiem, o czym mówisz. Szacunek dla ciebie.

Mowiacy_do_reki

dzięki. Dobrze wiedzieć, że ktoś myśli obiektywistycznie.

davideck

*obiektywnie

ocenił(a) film na 10
davideck

nie wiem czy to jest obiektywne spojrzenie
fanatyzm religijny nie jest dobry, zawsze prowadzi do złego i do ogłupienia ;/
głupie sa te wasze teorie spiskowe, może niektóre sa prawdą, ale bez przesady :P
+ i tak pewnie nikt nie widzi przesłania jakiego sie dopatrujecie, Katy dostarcza nam rozrywki tak jak i inni i tyle

vip_kate

wg Ciebie fanatyzm religijny = wiara w teorie spiskowe? No proszę Cię...

ocenił(a) film na 10
davideck

nieeee
ale wiara w to ze iluminanti dominuje świat i takie bzdety to jest wiara w teorie spiskowe
fanatyzm religijny - chodzi mi głowie o katolików którzy myślą ze wszystko co nie katolickie to złe a głownie cały hollywood i wymyslają przy tym jakies farmazony aby nastraszyć ludzi

ocenił(a) film na 10
vip_kate

poza tym co w katy jest złego?
ona jest bardzo wierząca poza tym jest bardzo indywidualna nie sądzę, że dała by sobą tak poprostu manipulowac

vip_kate

jest bardzo wierząca?? jezus kocha ludzi którzy machają cyckami i spiewają o swoich doswiadczeniach seksualnych. przeciez to takie katolickie...

ocenił(a) film na 10
painmaker83

a czy to nie jest tak, że 'jezus" kocha wszystkich ?
poza tym z tego co wiem katy jest chrześcijanką , czyli nie koniecznie katoliczką. wierzy w boga i czuje się silnie z nim związana ale nie popada w paranoje rezygnując z marzeń i normalnego życia.
jeśli w ogóle oglądaliście ten film to ona sama to przyznaje w nim

vip_kate

Jest szatanistą

ocenił(a) film na 10
KalekaMentalny

Po pierwsze satanistką a po drugie podajcie mi numer do waszego dilera i bierzcie pół tej dawki bo wam się już coś w główkach po przewracało ;)

vip_kate

"wszystko co nie katolickie to złe" - w którym momencie moja wypowiedź sugeruje taki pogląd?

Poza tym, skoro o tym wspomniałeś, sam jako osoba wierząca nie odpowiadam za zachowanie katolików. Wszędzie są jakieś odstępstwa, ale to nie oznacza, że możesz wszystkich wrzucać do jednego worka. Każdy wierzy w to co chce, a forum służy do tego, żeby wygłaszać swoje poglądy nie obrażając przy tym nikogo :)

Film o przemyśle muzycznym, który krąży na necie w 11 częściach wywarł na mnie mocne wrażenie. Zbyt dużo zbiegów okoliczności i dwuznaczności słów spowodowało, że zacząłem myśleć o tym na poważnie. Zachęcam Cię do obejrzenia go http://vimeo.com/21402597. Ciekawa jest historia Jacksona u schyłku życia - zarówno on jak i DMX próbowali z tego się wydostać. Wnioski pozostawiam Tobie, ale jeśli mamy rozmawiać o tym samej kwestii, jaką są iluminaci i przemysł muzyczny to zapoznaj się z tym materiałem.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
davideck

właśnie trzymam sie z daleka od takich filmów bo potem naprawdę ciezko mi się śpi, jak kiedys ogladałam cos o celowym zanieczyszczaniu powietrza to przez 3 dni miłam depresje ;p

nie no ja nikogo nie chce obrażać czy oceniać i zdaje sobie sprawe ze z takim produktem muzycznym jak rihanna przykładowo, to ludzie z kasa i wladzą zrobili co chceli tylko poprostu nie wydaje mi sie aby Katy się czemus takiemu poddała a przynajmiej nie świadomie.

vip_kate

Widzisz, Ty miałaś depresje przez 3 dni, a ja nie mogłem zasnąć po obejrzeniu tego filmu - dlatego napisałem wcześniej: prawda nie zawsze musi być piękna i kolorowa :)

ocenił(a) film na 10
davideck

no tak racja :P
tylko z drugiej strony chyba nikt nie wie co jest PRAWDĄ a co nie.
bo ja nie wierze w 100% w takie filmy, bo ktoś kto jest robi pewnie też ma w tym interes :)

davideck

Chociaż sam widziałem parę części tego filmu i wzruszającą historię DMX'a, i nawet swego czasu zacząłem wietrzyć owy spisek, to jednak odrzucam Twoją teorię. Choć to nie tylko Twoja teoria... Interesujące jest to (ktoś to poruszył parę postów niżej), w jaki sposób człowiek staje się pionkiem (niewidzialnego) zakonu iluminatów. Jeśli zaczniemy przypisywać każdy sukces magii tego zakonu, to dojdziemy do wniosku, że każda, nawet najmniejsza lokalna gwiazda, jest częścią mistycznego spisku, którego celem jest ociemnienie umysłów ludzi i przejęcie kontroli nad światem (brzmi to niedorzecznie jak fabuła kiepskiego filmu z Nicolasem Cage'm). Nie twierdzę przy tym, że nie ma ludzi żerujących na cudzej naiwności i niewinności. Patrząc na Lil Wayna można pokusić się o stwierdzenie, że zaprzedał on duszę diabłu, a ponieważ jest znaczącą osobą w przemyśle muzycznym, to czy każda osoba, z którą ma kontakt, automatycznie zaprzedaje duszę diabłu. A może spisują cyrograf? Wracając do tematu przejęcia władzy nad ziemią, po co to się dzieje. Skoro ludzie nie raz dowiedli, że nie potrafią kontrolować całego globu, musi stać za tym większa siła. Zatem iluminaci ingerują w życie religijne. Tym bardziej dziwi mnie, że jest głośno o tej niedorzeczniej bzdurze (spiskowa scena w Simpsonach przepełnia czarę absurdu), a nie słuchać nic o kodzie biblijnym, tzw, sekwencji równo odległych liter (ELS), potwierdzających obecne wydarzenia i zwiastujących następne. Natomiast gdzie leży prawda, niech każdy to oceni sam. Ponoć zrozumienie paradoksu wiąże się z odkryciem Boga. Dlatego nie można przywiązywać się do jednej teorii.

ocenił(a) film na 10
davideck

davidek nie oglądaj takich filmów bo niedługo będziesz musiał pójść do jakiegoś psychologa albo psychiatry ;)

ocenił(a) film na 6
davideck

No i co z tego? Myslisz, że jak zasłoni sobie oko w teledysku i ludzie to zobaczą, to nagle zaczną być manipulowani? Litości... Katy jest naprawdę spoko.

ocenił(a) film na 10
t0meg

woohooo ! :D nareszcie !
zgadzam sie z Tobą

ocenił(a) film na 10
vip_kate

jak najbardziej !wszyscy którzy w to wierzą po prostu zazdroszczą katy, bo katy jest najlepsza! pozdrawiam. ;)

davideck

jeżeli opierasz swoje stwierdzenie, że w branży muzycznej zaprzedają duszę diabłu (o.O) na podstawie tego filmu, to ja mogę oprzeć swoje na temat prawdziwości wiary i istnienia Boga na podstawie Zeitgeist. Nie wiem, jak Twoim/filmowców zdaniem dochodzi do transakcji, (może stoi się dzień w dzień na rozdrożu i czeka, aż się jakiś demon pojawi) ale moim zdaniem to jest po prostu kwestia szczęścia, tego czy w dobrym momencie spotkasz ludzi, którzy cię zauważą, pomogą się wybić. A te wszystkie filmy ujawniające prawdę o tym czy o tamtym to czysta manipulacja, próba wybicia się i namieszania masie w głowie. Każdy wierzy w co chce, ale ludzie niestety są bardzo podatni na sugestie ^^ zwłaszcza taką z rozmachem ;P

dddorota

być może masz rację. Bardzo ciężko jest rozpoznać prawdę, a już w dzisiejszych czasach graniczy to z cudem :(

davideck

No to tylko bardzo ciekawe dlaczegoż Katy Perry ma tatuaż "Jezus", rodziców pastorów i bardzo chrześcijański teledysk do piosenki "Thinking of you"! Rihanna i Lady Gaga jawnie pokazują iluminaty na scenach i teledyskach, ale to nie znaczy, że wszyscy...
http://illuminationmusicvideo.blogspot.com/2012/05/katy-perry-et-illuminati.html
http://illuminationmusicvideo.blogspot.com/2012/05/katy-perry-part-of-me-illumin ati.html
http://illuminationmusicvideo.blogspot.com/2012/05/katy-perry-last-friday-night- illuminati.html
Polecam! Kupa śmiechu. Tak wyszukane rzeczy, że nawet Katy Perry o większości z nich pewnie nie widziała. Najbardziej mnie rozbawiło "kiss scene" i "when katy see this, She decide to become marines"(no i...), wybrałbym więcej, ale nie chcę wam psuć ciekawości ;D

niewysoki4

Ja bym tego tak nie bagatelizował... Sama potwierdziła w wywiadzie: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=10rx15v28yk

Poza tym nawet głęboko wierzące osoby doświadczają największych pokus, jak to miało w przypadku chociażby DMX. Pomoc do Boga wyraził w piosence "Lord give me a sign"

davideck

Właśnie ukazał się teledysk do piosenki "Wide awake", w którym Katy pokonuje iluminaty. Teledysk opowiada o jej życiu, jak sama mówi "Chciałam opowiedzieć historię o sobie i mojej podróży przez życie, które czasami przypomina labirynt, z którego próbuję się wydostać. Są dobre strony, są złe strony.". Przynajmniej tak czytałem w komentarzach, że odchodzi od iluminatów, ale ten teledysk jest pierwszym, którego do końca nie ogarniam.

ocenił(a) film na 10
niewysoki4

Haha, chyba jednak chodzi o to, że przeżyła trudny rozwód...

barney_w_spodnicy

Nie! To dopiero pokazuje w strzeleniu blachy księciu. Poza tym jak gryzie zatrutą truskawkę to zróbcie sobie jakość HD i pełny ekran i popatrzcie jaki tatuaż ma na nadgarstku :P

niewysoki4

a więc wystarczy wytatuowac sobie cos o bogu żeby być "bardzo wierzącym" ??
sądziłem ze wiara to nieco więcej niż tatuaż "jesus", koszulka z trójcą świętą i ichtus na klapie samochodu. ale nie jestem wierzący więc co ja tam wiem...

ocenił(a) film na 10
niewysoki4

Ale nie rozumiem jednej rzeczy - autor wątku przekonuje, że Katy jest sławna bo wspierają ją iluminaci - no to skoro dali jej to co chciała (sławę i pieniądze) to czemu nagle uważasz, że miałaby być przeciwko nim? Z tego co rozumiem każdemu kto jest przeciwko się obrywa :P.

davideck

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=10rx15v28yk
LUDZIE, ŻE WY W TO WIERZYCIE... przecież wyraźnie słychać, że to nie jest jej głos, który na dodatek nie jest zsynchronizowany z ruchem warg...

ocenił(a) film na 10
davideck

Gdyby to tylko było takie proste, że wystarczy zaprzedać duszę diabłu a od razu odnosi się sukces :C.

barney_w_spodnicy

Prawda leży po środku więc się ogarnijcie trochę

davideck

zgadzam się z Tobą .. ale ludzie się obudzą ale z ręką w nocniku .. dobrze że nie słucham takiej s*aki jak proponuje nam dzisiaj świat te bibery,pery,west,zgagi,khalify,snoopy dogi(chociaż kiedyś był dobrym raperem ale się sprzedał),ruhany...

davideck

zresztą jak nie wierzycie wpiszcie sobie illuminati.com tylko od tyłu macie: itanimulli.com - popatrzcie co wam wyjdzie strona amerykańskiego RZĄDU ! czyżby przypadek?? teraz chcecie coś powiedzieć

aneta_95

dzięki za słowa wsparcia. jest wiele dowodów na istnieje Elity, ale ludzie niestety zbyt łatwo je bagatelizują, a my jesteśmy zbyt słabi liczebnie, żeby się przeciwstawić...

davideck

nie ma za co ;) a tak na marginesie właśnie na shadyfans.pl Forum o Eminemie mieliśmy właśnie taki wątek o illuminatach sporo tam było rzeczy na ten temat dawno tam nie wchodziłam ze 1,5 roku będzie ale myślę że jeszcze jest, były tam wzmianki o tych chmurach CHEMTRAILS to dopiero jest przerażające , a głupi naród myśli że to od samolotów u mnie na wsi w tamtym roku tego było tak dużo i to było wielkie tak gdzieś później to się osiadało to było tak gdzieś rano lub w południe ochydny widok..

davideck

pewnego pięknego dnia kilku fanatyków teorii spiskowych zaczęło interesować się illuminati i doszukiwać się najróżniejszych symboli w otaczającym ich świecie... ludzie: wake up! przecież te wszystkie symbole można podpiąć pod każdy teledysk, każdy film, nawet w naszym życiu codziennym można je ujrzeć (czasem oczami wybujałej wyobraźni na zasadzie skojarzeń... - gdy sobie głupot nabijemy do główek). jak dla mnie ta cała obsesja na punkcie illuminati jest jeszcze bardziej chora niż sami illuminati. z resztą zaczynając rozmowę o illuminati należałoby cofnąć się do XII - XIV wieku i czasów Templariuszy, bo to od nich wszystko się zaczęło. dziękuję za uwagę

SatineNic

jeszcze jedno: siedzicie sobie przed tv popijając piwko lub colę, oglądacie teledysk np. Part of me. wasze myślenie: "Katy jest taka piękna, facet ją zdradził to dziewczyna poszła do wojska, pojechała na stację volvo, jaka ona jest silna, a jaka seksowna, lepiej jej z krótkimi czy długimi włosami? o zegarek! firmowy, to robią od razu reklamę, fajnie ta Katy trzyma broń, a jak świetnie wygląda w czapeczce, śliczne ma te oczka... " etc.
i nagle fanatyk teorii spiskowych wrzuca do internetu swoją interpretację teledysku. czytacie i zaczynacie myśleć: "rzeczywiście, wcześniej tego nie zauważyłem, ojej, coś w tym musi być!"
teraz sobie odpowiedzcie na pytanie: w którym momencie zaczęła się manipulacja i chęć kontroli umysłu? aż tak jesteście podatni na sugestie? to znaczy, że illuminati to ten, który chce wam wpoić własną interpretację, bo przecież wcześniej nic podejrzanego nie dostrzegliście w zwykłym teledysku. w którym monecie zaczyna się, a w którym kończy wasze zdrowe myślenie?

SatineNic

manipulacja polega przede wszystkim na tym, że nie jesteśmy bezpośrednio świadomi jej działania i skutków na nas.

davideck

czytaj ze zrozumieniem, proszę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones