PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839628}

Kawalerka

1BR
5,6 2 492
oceny
5,6 10 1 2492
Kawalerka
powrót do forum filmu Kawalerka

Sekta

ocenił(a) film na 6

Ja to odbieram jako film o sekcie i jako taki go oceniam. Wszyscy Ci ludzie byli fanatycznie zapatrzeni w jakąś chorą ideologię i to co robili z tymi ludźmi było totalnie pomylone. Tak się nie zachowują normalni ludzie. A cała ta ich "społeczność" była chora. Kto im dał prawo do odbierania komukolwiek życia i wolnej woli. A to co mieli niby tym wszystkimi swoimi sposobami do przekazania było zwyczajnie znęcaniem się psychicznym ;) film był ciekawy, nie powiem, pomysł fajny. Od początku kibicowałam tej dziewczynie, żeby ich wszystkich zakatrupiła. Zwłaszcza za to co zrobili z jej kotem :(

buka1234

'i' zjadłaś

ocenił(a) film na 8
buka1234

Może taka interpretacja jest ok ale ja to widzę inaczej. Jest to film pokazujący o tym jak jesteśmy my zwykli ludzie niewolnikami systemu. Jak nasz kraj nas dyma i każe robić wszystkim to co im się tylko spodoba. Przykładem covid i pseudoinflacja niby dlatego że jest wojna. Całe te osiedle w filmie to była metafora elit np. masońskich, ten dom to dane państwo lub unia, przyewódca to rządzący w danym kraju a dziewczyna to zwykły szary człowiek, mądry i świadomy, nie dający się systemowi i walczący. Tak to widzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones