PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690068}
5,4 3 591
ocen
5,4 10 1 3591
6,1 12
ocen krytyków
Kebab i Horoskop
powrót do forum filmu Kebab i Horoskop

Tylko ponad 2 tysiące osób wybrało się w weekend otwarcia na ten film. Ciekawe, że film ma nie najgorsze recki, a frekwencja tragiczna, a 50 twarzy Greya fatalne recki a frekwencja wiadomo - ponad 800 tysi czyli rekord Polski! Jak myslicie czy jest sens robić film dla garstki krytyków , bo nikt inny na ten film nie czeka?

ocenił(a) film na 6
lovelas_filmweb

Warto. Tylko trzeba zmienić nazwisko i dać jakiś zagraniczny tytuł. Do tego wstawić statuetkę Oscara na plakaty - małymi literkami dopisać "Tego raczej nie dostanie".
Film jest dobry, choć raczej nie nastraja optymistycznie.

ocenił(a) film na 7
grafzero

My z Dziewczyną np jakoś wolimy mimo wszystko polskie kino. Może po części to też moja "wina", bo ja lubię właśnie polskie filmy. Rok temu na Walentynki poszliśmy " Pod Mocnym Aniołem", a w tym roku właśnie na " Kebab i Horoskop", jakoś komedie romantyczne do Nas nie przemawiają..

ocenił(a) film na 6
MaksSpisak

My też. Ale vox populi jednak brzmi inaczej.

grafzero

czyli PR i marketing myslisz że załatwiłby wszystko? czy może jest tak że recki nie wpływają na to co wybiorą widzowie?

ocenił(a) film na 6
lovelas_filmweb

Coś w tym jest, ale Kebab miał raczej pozytywne recki.

lovelas_filmweb

Według mnie nie ma sensu brać "50 twarzy Greya" za punkt odniesienia w jakiejkolwiek dyskusji. To nie była premiera filmu... prędzej zbiorowa histeria. To tak jakbyś próbował wyciągnąć wnioski z ilości widzów na kolejnych częściach Harrego Pottera. Grey stał się (gdzieś za moimi plecami) marką, które przyciągnie do kina rzesze ludzi, bez względu na jakość filmu.

lovelas_filmweb

Tak z ciekawości, skąd bierzesz info na temat boxoffice? Na stronie PISF widzę tylko 10 najlepszych frekwencji.

Ryba1911

znalazłem na stronie stowarzyszenia filmowcow polski

lovelas_filmweb

Trudno było się spodziewać lepszego wyniku: debiut, niekomercyjny, bez gwiazd (bo Topa fanów plotka nie rozpala jednak) i z niewielkim budżetem reklamowym. Dodam tylko, że "Biała wstążka" zebrała w polskich kinach w sumie 5 tys.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones