PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6721}

Kevin sam w domu

Home Alone
7,1 424 679
ocen
7,1 10 1 424679
7,2 33
oceny krytyków
Kevin sam w domu
powrót do forum filmu Kevin sam w domu

Za rok pewnie w sierpniu puszczą ;)

ocenił(a) film na 9
Cherry_Z

Lubię ten film ale Polsat już przesadza.Ile razy go jeszcze wyemitują??Jest tyle ciekawszych filmów a Oni tylko Kevin i Kevin.Ja wiem że zaraz będą hejty że to tradycja świąteczna.Ale czy to nie jest już przereklamowane???

ocenił(a) film na 8
kevinek

Bo są ludzie, którzy lubią - i to jest dla nich. Nie chcesz - przełącz. Ktoś Cię zmusza to oglądać?

ocenił(a) film na 9
Konieczko

A to niech sobie oglądają coroczny odgrzewany kotlet

kevinek

Wyciągnij sobie kij z dupy. Może wtedy nie będziesz miał takich problemów.

ocenił(a) film na 4
kevinek

no oglądają i co?? nie chcesz to przełącz, czy masz tylko 1 kanał tv?

szurszacz

To, że przez takie gusta stacje mają widzów w d. i nawalają ciągle to samo.

ocenił(a) film na 4
shamar

dla stacji tv najważniejsza jest oglądalność. skoro kewina ciągle pokazują to chyba jest ona duża. więc jeśli w tym kraju jest wielu fanów tego serialu to chyba jesteś w mniejszości

szurszacz

No to napisałem: przez takie gusta.
Wiele osób ponoć słucha też disko z pola. Co nie znaczy, że to dobra muzyka.

ocenił(a) film na 10
kevinek

Nie ma Kevina, nie ma Świąt! Dla mnie i mojej rodziny to tradycja! Film ma wspaniały klimat i zwiastuje nadejście "Gwiazdki" ;-) Masz tyle kanałów do dyspozycji,że nie powinno Ci to przeszkadzać ;) Właśnie wczoraj kupiłam gazetę z programem i moje dzieci zobaczyły,ze 24 grudnia będzie Kevin o 20:00 to wpadły w taki szał radości, że aż miło było patrzeć... :) Śmieliśmy się z mężem bardzo.. :D

Konieczko

"Nie chcesz - przełącz. Ktoś Cię zmusza to oglądać?"

Chcesz oglądać? Nagraj sobie, kup płytę, odtwarzaj, co roku albo i co miesiąc. Ktoś zabrania?

kevinek

w Wigilie o 20:00 na Polsacie znowu poleci Kevin tak wyniki z cennika reklamowego Polsatu. Do tego w święta będą jeszcze animacja Artur ratuje gwiazdkę i Gdzie jest Nemo oraz kilka innych animacji. Na TVN poleci Asterix i Obeliks: Misja Kleopatra, Listy do M. i Asterix na Olimpiadzie. A na TVP głównie filmy jakieś mało znane i kabarety.

ocenił(a) film na 9
Mikuu

Skąd to wiesz, gdzie to można sprawdzić ?
Pozdrawiam

kamil211a

W cenniku reklam stacji. Piszą tez takie rzeczy na stronie z mediami.

ocenił(a) film na 9
Mikuu

Może jakiś link ? Jakbyś mógł.

kamil211a

http://www.polsatmedia.pl/Do_Pobrania,6789/index.html klikasz na Telewizja i wybierasz cennik, ramówkę lub repertuar filmowy.
http://reklama.tvn.pl/do-pobrania.html to samo tutaj.
Musisz mieć zainstalowany MS Excel

ocenił(a) film na 9
Mikuu

Dzięki
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Mikuu

Jak mnie to wkurza, mam nadzieję, że jeszcze potem będzie powtórka Kevina. Wigilia to w mojej rodzinie dzień, kiedy telewizji się po prostu nie włącza. Zawsze mi przelatuje Kevin koło nosa, jak go wtedy emitują :(

Amadzia

Około chyba 16 jest powtórka w Boże Narodzenie

ocenił(a) film na 9
Mikuu

Jesteś posłannikiem dobrej nowiny :D

kevinek

Autoironia z ich strony. Jeśli się z ciebie wszyscy nabijają, to nie uciekniesz od tego. Wtedy najlepszym wyjściem jest żartować z samego siebie.

kevinek

Polsat przesadza... z TYM FILMEM?

Popatrz sobie na ramówki stacji polsatowskich. To jakaś zgroza. Non-stop "to samo", na okrągło, na każdym kanale pzrez lata.

ocenił(a) film na 7
kevinek

Tradycja świąteczna owszem więc należy puścić ten film, ale po co go emitują w listopadzie miesiąc przed świętami, następnie w Wigilię (z czym się zgadzam) i kolejny raz w Boże Narodzenie powtórka z Wigilii (to już lekka przesada). Powinni nakręcić więcej filmów o tematyce świątecznej albo nie wiem, bo rok w rok ciągle te same pozycje i to nie raz a 2 razy w ciągu jednych świąt i to nie tylko tak jest na Polsacie inne stacje też tak robią. Ogólnie to stacje cały rok tak robią puszczają jakiś film dzień po dniu, pierwszego dnia w nocy, a następnego wieczorem, jak by nie było co innego do puszczenia, jeśli pierwszy raz leciał zbyt późno to co stoi na przeszkodzie sobie go nagrać (większość ludzi na pewno posiada dekodery z nagrywarką) jeśli chcemy go obejrzeć, więc nie widzę sensu puszczania tego samego filmu dzień po dniu. Ja osobiście sam nagrywam każdy film który chcę obejrzeć, dzięki czemu zaoszczędzam czas na reklamach, które sobie przewijam.
P.s. Raz do roku na święta oczywiście chcę Kevina, ale nie więcej, zamiast powtórki z Wigilii w I święto powinni puścić "Kevin sam w Nowym Jorku".

Cherry_Z

Puścili kiedyś Kevina na Wielkanoc, więc mnie już nic nie zdziwi. Lubię Kevina, ale też mnie denerwuje że puszczają w TV ciągle te same filmy.

ocenił(a) film na 9
Grabka23

Na Wielkanoc? Matko, kiedy to było, bo mi chyba jakoś umknęło?

Cherry_Z

http://m.onet.pl/wiadomosci,nscex

ocenił(a) film na 9
Cherry_Z

potwierdzam, było tak ;)

Cherry_Z

To jest kompletny idiotyzm.

Pamiętam jak za dzieciaka ten film leciał TYLKO we wigilię o 20.00, a w Nowy Rok lub w Sylwestra był Kevin sam w Nowym Jorku. Polsat zrozumiał, że trzepie pieniążki na polaczkach, którzy i tak obejrzą to, nawet jak poleci w lipcu przy grillu. Ok, to było nawet śmieszne kiedy to na Wielkanoc raz puścili ten film dla jaj. Ale co roku taki cyrk? Racja, dla typowego Kowalskiego, Kevin to legenda. Bez niego klimat świąt już nie jest ten sam. Mały Macaulay pokazuje nam prawdziwy obraz dzieciństwa, beztroski i tego jak się czuło wigilię kilka lat wstecz. Takie jednak zabawy irytują i osobiście jest mi żal, że całe te święta idą krok w krok za pieniądzem. A raczej, od lat tak jest, tyle, że wraz z upływem czasu czar dzieciństwa prysł, przyszło pierwsze rozczarowanie świętami, potem wstydliwy wiek bycia nastolatkiem, a teraz błądzenie w tunelu w poszukiwaniu skarbów, które wskrzeszą to co w nas umarło.

+ na szczęście posiadam nagrany na płycie DVD ów film z wersją Polsatu i mam ich system "bycia oryginalnym" gdzieś :)
+ swojego czasu leciała animowana bajka o Rudolfie ( http://www.filmweb.pl/film/Rudolf+czerwononosy+Renifer-1998-1340 ) chyba z jakieś 7/8 lat temu. Strasznie zapomniany... Szkoda, że polecą filmy, takie jak podał/a Mikuu. Taki urok telewizji. :)

ocenił(a) film na 9
Kurzi32

Tak, też pamiętam jak to wyglądało kilka lat wstecz: Wigilia - „Kevin sam w domu”, a tydzień później „Kevin sam w Nowym Jorku”. Traktowałam to niemal jak dzielenie się opłatkiem czy śpiewanie kolęd; tradycja i koniec dyskusji. Nieraz doprowadzałam rodzinkę tymi moimi seansami filmowymi do szału, chociaż i tak zawsze wychodziło na to, że oglądali to razem ze mną ;) A teraz nie ma już tego klimatu, co wcześniej. Ale z drugiej strony jak ma być, skoro już od początku listopada puszczają reklamy świąteczne, a w sklepach od dwóch tygodni stoją choinki. Święta już od kilku lat nie są dla mnie tym, czym były wtedy, gdy byłam dzieckiem. Teraz ludzie czekają Świąt nie dlatego, żeby spędzić ten czas z rodziną, ale żeby mieć wolne od szkoły/pracy, pospać do południa, a resztę czasu spędzić przed komputerem. Smutno mi z tego powodu, chociaż wcale nie jestem pod tym względem lepsza. A Kevina dzisiaj nie zamierzam oglądać. Jak dadzą w Wigilię, to z chęcią obejrzę, a jak nie, to najwyżej sama sobie odpalę ;)

Cherry_Z

nie wiem po co puszczają go w listopadzie. Ten film ogląda się raz w roku, i jest to okres 24-31 grudnia, tylko w tym okresie powinno sie go puszczac. Idioci z polsatu pewnie puszcza go jutro, ludzie ktorzy beda chcieli zobaczyc bo pomyslą ze nie poleci w swieta zobaczą, ale :"geniusze" z polsatu oczywiscie wyemituja go ponownie w okresie swiatecznym po czym nabiją jeszcze więcej do kieszeni z oglądalnosci, podwojny interes. eh

Anakin_Skywalker

Jak to nie wiesz po co? :) Przecież w dalszej części swojego komentarza napisałeś dlaczego Polsat to robi :)

Cherry_Z

Dla mnie w porządku. Może ten film nie jest bardzo dobry, ale lubię go raz czy dwa w roku obejrzeć. I według mnie to lepsza pozycja w telewizji od tych beznadziejnych seriali, jak 'Trudne sprawy', 'Pierwsza Miłość', czy 'Świat według Kiepskich', które traktują widzów jak pozbawionych inteligencji i poczucia humoru wapniaków.
Nie zamierzam nikogo urazić poza Telewizją Polsat, której rzadko zdarza się w ramówce zawrzeć coś bardziej wartościowego od 'Kevina'.

ocenił(a) film na 10
PiKAndyz

Dziś Kevin ,Wojciech Cejrowski odpali z radości silnik peke peke :D

ocenił(a) film na 10
Cherry_Z

Nie pozostaje nic innego jak tylko ponownie oglądać,i poczuć się już jak w Święta.;D

jazdowicz2666

Kevin sam w domu w święta, a Kevin sam w Nowym Jorku w Sylwestra i tak powinno zostać...

ocenił(a) film na 10
Miksa

Dokładnie!

ocenił(a) film na 4
doyna

potwierdzam

szurszacz

hehe kolejne wielkie dzieło sztuki, które oglondasz. pohwal się jeszcze, że rodzinę zastempczą i włatcuw muh oglondasz hehe

ocenił(a) film na 4
Krytykancki

no obejrzyj sobie pierwszą miłość, w sam raz dla niewyuczonych baranów , takich jak ty, oglądasz,pohwal hehe,hehe

szurszacz

Kevina fajnie się oglondało jak się miało 10 lat, ale oglondać to co roku jak Kevin bawi się z dwoma debilami to chyba nie jest normalne? hehe hehe

ocenił(a) film na 4
Krytykancki

a oglądanie serialu w którym się wszyscy parzą na zmiane jest ok?? hehe hehe

szurszacz

W Rodzinie Zastempczej tesz się wszyscy pażą szczegulnie Majka z Darkiem, z nauczycielem Filipa, z Kubą i posterunkowym, wienc w czym widzisz problem?

ocenił(a) film na 4
Krytykancki

kolejne urojenie w twojej chorej głowie

ocenił(a) film na 4
Krytykancki

w twojej chorej głowie jest największy problem

szurszacz

a u ciebie w twojej chorej dópie hehe

Krytykancki

ić stont bo wielki smrut jest jak tu wchodzisz hehe hehe

ocenił(a) film na 10
Miksa

Nie w sylwka nie,bo kto ogląda w taki dzień i wieczór TV,jak każdy wtedy baluje.;D

ocenił(a) film na 10
Cherry_Z

Kevin musi być i kropka:) Szkoda tylko, że zamiast w grudniu emitują go w listopadzie... :(

Cherry_Z

Dla mnie święta zawsze kojarzą się z Kevinem i mimo ze właśnie teraz go oglądam to mówię "trudno"!! Mam tylko nadzieję że puszczą go jeszcze w święta. Możecie sobie k... narzekać że ten film leci w kółko co roku ale fakt jest taki że wiele osób sobie nie wyobraża świąt bez Kevina.. "Le żę ką pe tą??" :P

ocenił(a) film na 7
Cherry_Z

dokładnie, rzygać już mi się chęć tym filmem, lubię go ale leci co chwilę na Polsacie lub Polsacie film

gamertr

Jesteś ograniczona do jednego kanału ? ktoś cię bierze za fraki i każe oglądać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones