PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6721}

Kevin sam w domu

Home Alone
7,1 424 555
ocen
7,1 10 1 424555
7,2 33
oceny krytyków
Kevin sam w domu
powrót do forum filmu Kevin sam w domu

Niby klasyk i to do tego taki, który od początku mi pasował jako dobre, świąteczne kino rozrywkowe. Niestety, okazuje się że telewizja potrafi obrzydzić wszystko.

raffaello_od_ferrero

A jaki to ma związek? Obejrzyj sobie na DVD.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Po co ? Oglądałem milion razy. Niejako z musu...

ocenił(a) film na 9
raffaello_od_ferrero

Z musu czy nie, większość filmów które ogląda się któryś tam raz w końcu się nudzą i ma się ich dosyć. Mnie też ten film już tak nie cieszy bo znam każdą scenę na pamięć a jednak daje zasłużoną dziewiątkę za te wszystkie lata śmiechu :) Klasyk :) Ale jak kto uważa :))

ocenił(a) film na 4
andrikol

Zerknąłem na Twoje oceny i to, że dałeś "prawie dychę" w ogóle mnie nie dziwi. Ale potwierdza to tylko, że gusta są absolutnie różne. Pozdrawiam.

raffaello_od_ferrero

Ja zerknąłem na Twoje oceny i stwierdzam to samo. Niemniej tylko 4/10 dla Kevina to po prostu wstyd.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Nie to nie wstyd, tyle filmów mogli by puścić dlaczego ten?

WTTW_FILM

Bo jest świąteczny i to już swego rodzaju tradycja.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Ja tej tradycji nie kultywuje i nie mam zamiaru, film oceniam jako film a nie tradycję :)

WTTW_FILM

Ja oceniam jako film i jego wpływ na popkulturę ;)

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Ok. Spoko. Ja po prostu filmu nie lubię, pierwszy raz widziałem spoko, ale wtedy mały byłem. Teraz z punktu widzenia to film słaby jak dla mnie i nigdy więcej niż 6 by nie dostał ode mnie.

ocenił(a) film na 8
raffaello_od_ferrero

Jak można w ten sposób oceniac filmy? Mnie też juz Kevin denerwuje i dawno już znudził, ale gdy leci ponownie w telewizji po prostu go nie oglądam, ale umiem oceniać w normalny sposób nie zwracając uwagi na to ile razy go widziałam tylko na ile zasługuje. A na taką niska ocenę nie zasługuje na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones