PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6721}

Kevin sam w domu

Home Alone
7,1 424 650
ocen
7,1 10 1 424650
7,2 33
oceny krytyków
Kevin sam w domu
powrót do forum filmu Kevin sam w domu

Ten film pokazuje, jak żałosnymi ludźmi są Polacy. Potrafią walczyć o swoje smieszne przyzwyczajenia z kevinem i robić głupie akcje na fb, niepomni tego że w zeszłym roku polsat również pokazał ten film w listopadzie i w święta, a nie sprzeciwiają się sfałszowanym wyborom, podniesieniu wieku emerytalnego i pracy za 1200 zł. Ten kraj daleko nie zajdzie.

borzo30

Jak widać, są rzeczy ważne i ważniejsze.

ocenił(a) film na 4
borzo30

jakiś zapatrzony w prezesa jarka moherowy beret?

szurszacz

a ty jesteż zapatrzony w biedronia hehe hehe

ocenił(a) film na 4
Krytykancki

lecz się debilu hehe hehe

borzo30

Z tym kevinem masz racja rzygac juz sie chce od tego,ale wybory sfałszowane? To ze długo liczyli i były nieprawidłowości to nie znaczy,ze sfałszowane

ocenił(a) film na 7
borzo30

Ok, zaprotestujmy przeciwko pracy za 1200 zł. Niech podniosą do 2.000 zł, albo nie, do 3.000 zł najlepiej!

ocenił(a) film na 7
borzo30

To, że ktoś lubi ten film, nie znaczy że nie zajmuje się ważnymi sprawami ;/ No ja akurat jestem niepełnoletnia, więc raczej dla kraju udzielać się za bardzo nie mogę, ale ,,Kevin..." nie ma związku z polityką. Co więcej, większość ludzi bardzo się przejmuje rzeczami o których wspomniałeś.

borzo30

Strasznie brednie! Polacy nie są żałośni, a za to są zamożni i nie mają więcej problemów, niż inne rozwinięte kraje.

czomo12

Po prawie 3 latach od napisania tego postu mogę się zgodzić. Dużo się zmieniło od 2014 roku w Polsce, nie ukrywam, że na lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones