PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537562}

Ki

6,0 19 149
ocen
6,0 10 1 19149
6,5 14
ocen krytyków
Ki
powrót do forum filmu Ki

Jestem dopiero w połowie filmu, ale muszę napisać. Dlaczego młoda dziewczyna potrzebująca kasy nie złapie fuchy w sklepie, jakimkolwiek, nie będzie sprzątać biur, nie zostanie kelnerką, tylko musi pozować nago na akademii oraz tańczyć w nocnym klubie?? I oczywiście robi to wyłącznie ze szlachetnych pobudek, bo przecież jest matką i potrzebuje pieniędzy. Śmieszne, Naprawdę nie ma innych zajęć, trzeba od razu zarabiać ciałem??jakież to typowe dla polskich filmów...dla mnie to jest nieprawdziwie, nie dodaje wiarygodności głównej bohaterce.

użytkownik usunięty
Leslie_3

bo gdyby pracowała w sklepie to film by się "nie sprzedał" :P
Poza tym są przecież osoby, które całe życie przechodzą po najniższej linii oporu, bo przecież po co się męczyć skoro można zarabiać swoim (boskim) ciałem ;)
Film dla mnie banalny, nic po jego obejrzeniu nie czuję.. pustka

ocenił(a) film na 8

w opisie producenta nie ma mowy o tym fakcie; a w samym filmie nie widac nawet kawalka cycka wiec mowienie ze film by sie nie sprzedal jest bezzasadne.

Leslie_3

bo jako sklepowa czy też sprzątaczka zarobiłaby znacznie mniej. u Drzyzgi kiedyś była laska, która została prostytutką, żeby na dziecko zarobić, więc takie tam dylanie, czy pozowanie to naprawdę pikuś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones