PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537562}

Ki

6,0 19 149
ocen
6,0 10 1 19149
6,5 14
ocen krytyków
Ki
powrót do forum filmu Ki

Własna uwaga

ocenił(a) film na 7

Wiem, że zdania co do gry Romy są podzielone chciał bym zwrócić na coś uwagę.
Chociaż Pani Roma Gąsiorowska gości na ekranach kin od prawie dziesięciu lat to w
zasadzie odm niedawna zaczęła grać role większe, a jak już to często osoby trochę niezrównoważone psychicznie i w dodatku niewyżyte seksualnie (jestem twój, w imieniu
diabła, zero) Podobało mi się, że w "sali Samobójców" wybiegła z bramy w bloku, w którym
kiedyś mieszkałem. Pozytywny akcent, ale mam wrażenie że dopiero w filmie "KI" gra
normalną (a i tak pokradzioną) postać. I jeszcze Listy do M, tam zagrała bardzo naturalnie
IMHO. Mam wrażenie, że jeszcze nie spotkała reżysera który by wyzwolił drzemiący w niej
potencjał.

ocenił(a) film na 7
gotkot

Myśle, że postać Ki nie jest do końca normalna, to dorosła kobieta a infantylnie skraca wyrazy, nie posiada wiedzy podstawowej oraz szuka swojego opiekuna, kogoś kto jej pomoże, poza tym sam reżyser filmu stwierdził, ze ta postać ma dużo z Romy.

ocenił(a) film na 7
Jolly13

Nie mówię, nie, rzeczywiście zachowanie bohaterki jest infantylne. Ja uważam, że Roma pasuje o tego filmu. Chociaż rozumiem też osoby, które myślą przeciwnie.

ocenił(a) film na 7
gotkot

Widocznie sie troszke nie zrozumieliśmy. Uważam, ze ta postać bardzo pasuje do Romy i taka kreacja w sensie ogólnym. Zrozumiałam, że dla ciebie Ki jest w pełni normalną osobą tylko tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones