PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537562}

Ki

6,0 19 149
ocen
6,0 10 1 19149
6,5 14
ocen krytyków
Ki
powrót do forum filmu Ki

Zakończenie

ocenił(a) film na 8

Bardzo rozczarowało mnie zakończenie. Było nagłe i tworzyło nowe wątki, może ku drugiej części? Taka furtka którą zostawił sobie reżyser, To właśnie zakończenie w całym tym filmie mnie rozczarowało.

ocenił(a) film na 7
Filozof90

Zakończenie jest otwarte Dzięki temu umożliwia widzowi samodzielne spojrzenie na problem przedstawiony w tym bardzo błyskotliwym filmie.

ocenił(a) film na 8
sml

Zakończenia otwarte mają swoich zwolenników, ale i przeciwników. Ja jestem raczej pośrodku, widziałem filmy gdzie zakończenie otwarte naprawdę skłaniało do przemyśleń. Tutaj także tak jest, z tym że tak naprawdę nic nie jest do końca rozwiązane. Choć śmiem twierdzić iż moje poglądy na ten temat, sa ukształtowane przez masowe produkcje, gdzie historia miłosna zawsze musi się dobrze skończyć bo to takie miłe i na miejscu.

ocenił(a) film na 7
Filozof90

Rozumiem. Sam z resztą też widziałem filmy, w których zakończenie otwarte jeszcze lepiej pasuje do filmu, ale "ki" mimo wszystko jest bardzo udane.

ocenił(a) film na 8
sml

Nie przeczę że film to klapa. To mnie nie pasuje to zakończenie ni w ząb. Ki genialnie wykreowana, no i Pio :D
Ogólnie, cała reszta też pokazana w bardzo realistyczny sposób, zasłużone 8/10 :)

Filozof90

Chyba sie mówi "nie twierdzę" panie filozow

ocenił(a) film na 8
caninae

Chyba mogę użyć podwójnego zaprzeczenia jeśli chcę.

ocenił(a) film na 6
Filozof90

Możesz, ale po "Nie" postaw przecinek, bo Ci wychodzi podwójne zaprzeczenie swojego własnego zdania.

Filozof90

umm kolejny skrzywdzony bidulek, którego nacigneło złe kinematorstwo na bilecik ???? ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ocenił(a) film na 8
caninae

A co ma piernik do wiatraka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones