PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695952}

Kibolski świat

Okolofutbola
7,4 12 354
oceny
7,4 10 1 12354
Kibolski świat
powrót do forum filmu Kibolski świat

Okolofutbola 2 ??

ocenił(a) film na 8

Na jednym profilu na fb wyczytałam jakoby w czerwcu 2014 r. miała powstać druga część.
Coś komuś wiadomo na ten temat?

ocenił(a) film na 9
january666

W sobotę ma być podana data premiery drugiej części.

ocenił(a) film na 10
Kopernicki

Znalazłeś jakieś info? Nigdzie nie widzę nic oficjalnego.

ocenił(a) film na 9
Manor

Info z zeszłego tygodnia jest takie, że z związku z poślizgiem data premiery i zdjęcia z planu będą za kilka dni. Więc trzeba poczekać jeszcze.

ocenił(a) film na 8
Kopernicki

Czekamy z niecierpliwością;)

ocenił(a) film na 9
flisek1987

Niestety zapowiada się na dłuższe czekanie, ponieważ dalej jest cisza na ten temat.

ocenił(a) film na 8
Kopernicki

pożyjemy zobaczymy

ocenił(a) film na 8
flisek1987

a gdzie znajdujecie info na ten temat? chętnie sama od czasu do czasu sprawiłabym jak się sprawy mają ale nie bardzo wiem gdzie...

ocenił(a) film na 8
Kopernicki

Na yt jest trailer 2 części

ocenił(a) film na 8
Kopernicki

więc?

ocenił(a) film na 9
january666

Niestety żadne info nadal się nie pojawiło. Osobiście straciłem nadzieję na drugą część, wkońcu była niby planowana na czerwiec tego roku.

ocenił(a) film na 9
january666

Dziś około 15 ma być podana data premiery :) Mam nadzieję, że nie skończy się znów na obiecankach.

ocenił(a) film na 9
Kopernicki

Druga część w grudniu! "Druhý díl ruského chuligánského filmu Okolofotbalu by měl vyjít mezi dny 15-28 prosince 2015. Nedávno byla dokončená poslední část natáčení a tak se ekipa Okolofotbalu dala před pár dny do střihu filmu. O dalších novinkách vás budeme informovat. V článku fotky z natáčení poslední části."

Kopernicki

świetna wiadomość! byleby tylko nie zaniżyli poziomu.

ocenił(a) film na 7
january666

Jest tak potrzebna, jak dziwce majtki.

ocenił(a) film na 8
january666

Coś ktoś ma jakieś konkretne info?
Bo natknąłem się tylko na czeską stronę na której było podane to co wyżej napisał kolega Kopernicki że premiera przewidywana jest między 15 a 28 grudnia. Szczerze mamy już 19 a nadal cisza ewentualnie ja jakoś nie umiejętnie szukam. Byłbym wdzięczny za podanie jakiś informacji.

ocenił(a) film na 9
january666

właśnie wie ktoś, cokolwiek na temat 2 części

ocenił(a) film na 7
mirex999

Podobno czerwiec,między 2 a 14 2016

ocenił(a) film na 8
Promyk_filmweb

Nie chce cię zmartwić ale info które podałeś w sieci krąży od przeszło niecałych trzech lat... Dochodzę do wniosku że drugiej części już nie będzie bo większość informacji zawodzi zresztą jakby miała wyjść druga część byłyby jakieś wycieki zdjęć z planu czy choćby nawet informacje od producentów.

ocenił(a) film na 9
january666

Info jest takie, że będzie 2 część i to w sumie jedyne info jak na razie. Potwierdził to aktor grający Słonia, jak ktoś chce sobie ogarnąć: https://www.instagram.com/p/BHg2nX2jzBj/

ocenił(a) film na 10
havanaa

wiesz cos o drugiej części ?

ocenił(a) film na 9
Damian_Jagiello

tylko tyle co napisałam

ocenił(a) film na 10
havanaa

ok dzięki :) a znasz jakieś filmy podobne do tego o ktorym mowa ? :)

ocenił(a) film na 9
Damian_Jagiello

Tak jak już wcześniej były wypisywane: Hooligans, Football factory, raczej mniej znany i średnio z tematem - The rise& fall of a white collar hooligan, i The firm z Oldmanem z 1988 ;)

ocenił(a) film na 10
havanaa

wszystkie oglądałem ;) ale dziękuję

january666

Podobno za miesiąc ma być premiera filmu, czemu nie ma nic na Filmwebie na ten ten temat?

MattPB

już raczej chyba nie będzie żadnej premiery, bo gdyby była to by wszyscy o tym gadali w mediach a tak to cisza

ocenił(a) film na 8
David_Muller

http://kino-hd720.net/load/okolofutbola_2_film_2018/8-1-0-2235

Sam film jest ale na necie cisza nawet filmwebu nie ma, nie mowiac o napisach :(

ocenił(a) film na 9
kylo_masters

to jest 1 czesc juz dawno wyszla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones