PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695952}

Kibolski świat

Okolofutbola
7,4 12 354
oceny
7,4 10 1 12354
Kibolski świat
powrót do forum filmu Kibolski świat

rewelacja 9/10!!

ocenił(a) film na 9

nie sądziłem że zobaczę obraz lepszy niż football factory i gsh - świetny POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
dawidbongo

Okoloftbola faktycznie jest dobrym filmem (ja oceniałem go na 7), ale czy jest lepszy od Football Factory? No tutaj miałbym poważe wątpliwości...

ocenił(a) film na 3
dawidbongo

Nie dotrwałem do końca. Nie przepadam za romansidłami.

ocenił(a) film na 8
dawidbongo

moze nie lepszy, ale stawiam te filmy na równi
aż żal że ruskie potrafią a u nas głównie gnioty się kręci

ocenił(a) film na 7
ari78

Ruskie potrafią tak jak w tym filmie, ale rzadko, równie rzadko jak my.

ocenił(a) film na 3
dawidbongo

Lepszy od GSH i FF ? Tutaj nawet nie ma co porównać z tamtymi produkcjami. Słabe i mało realne sceny ustawek na dodatek śmieszne, kiepska muza , zdjęcia i brak emocji...

ocenił(a) film na 8
cropa1

GSH to szajs , natomiast FF to absolutny nr 1 .

bananowiec51

No FF zaj ebisty film .Ten na pewno obejrzę. GSH co to za film ?Hooligans? Pier dolone skróty :P

ocenił(a) film na 8
LWC

tak to hooligans z frodo jako kibolem . niezly ale do ff sie nie umywa .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Janekkowalski2011

Drogi niegrzeczny forumowiczu! O gustach się nie dyskutuje bo każdy lubi co innego - próbując obrazić mnie ośmieszyłś na całym forum siebie - mam prawo do własnego zdania na temat danego filmu i musisz się nauczyć to tolerować bo będzie Ci ciężko w relacjach w życiu codziennym z innymi ludzmi - a teraz popatrz na swoje logo i pomyśl kto naprawdę jest tu debilem - żegnam.

ocenił(a) film na 1
dawidbongo

Nie dość, że jesteś pusty jak futbolowa piłka to gadasz jak gej.

dawidbongo

A gdzie mogę za darmo obejrzeć ten film? Bo szukam wszędzie i nie mogę znaleźć :(

dawidbongo

to było tak słabe że niczego nie pamiętam poza tym że naciągane wszystko było chyba że tylko u ruskich tak to wygląda to spoko kij ich tam wie. football factory to w sumie też zapomniałem dokładnie ale na podstawie powieści pewnie ujdzie hooligans było spoko filmem na tyle mocne że robiło wrażenie ale była też dobra fabuła a nie tylko mordobicie bez sensu więc porównywanie tego z ruskim gniotem jest co najmniej nie na miejscu że o ocenie 9/10 nie wspomnę wiele spoko filmów dostaje jakieś szóstki albo gorzej od jakichś geniuszy co albo nie oglądali albo nie lubią tego gatunku a potem narzekają jak to im się nie podobało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones