PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 856
ocen
6,1 10 1 19856
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

9na10

ocenił(a) film na 9

Film doskonale trzyma w napięciu do samego końca, w scenach nie ma rozlewania krwi jednak panuje naprawdę świetny klimat...POLECAM, WARTO OBEJRZEĆ!!!

ocenił(a) film na 8
sim2011

podzielam zdanie:) doskonały fimik

ocenił(a) film na 8
sim2011

100% racji. Nie wiem, dlaczego jest MNÓSTWO negatywnych komentarzy na temat tego filmu. Film jest świetny, a większość się czepia. To film z dreszczykiem, trzyma w napięciu, a nie taki, gdzie flaki latają po ścianach. Ja ten film oglądałam 5 razy, nie znudził mi się jeszcze i mam zamiar kupić go sobie na DVD.

ocenił(a) film na 5
mnich141091

Jeśli oceniasz ten film na 8 czy 9, to taki "Collector" powinien dostać z 12/10...

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Nie oglądałam filmu "Collector" i nie mam zdania na ten temat. Są różne gusta :)

ocenił(a) film na 7
sim2011

Zgadzam się ze wszystkim co piszesz, film klimatyczny bez krwi, trzyma w napięciu, ale nie zgadzam się z oceną, film raczej zasługuje na 7/10 ponieważ moment (SPOILER) z blondyną, która chce się dostać samochodu, lecz ponieważ zawiał wiatr, ona się przeraziła i upuściła klucze do auta pod wóz, a potem nie mogła ich wyciągnąć choć zawieszenie auta nie było wcale takie niskie... to jak mówiłem przez takie sceny film trochę śmieszy, lecz mimo to b. dobrze trafia w mój gust, akcja rozgrywa się w wielkiej rezydencji bogatych ludzi, film straszy i trzyma w napięciu, nie ma rozlewu krwi... tak, oto mój gust 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones