PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 871
ocen
6,1 10 1 19871
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

Dla odmiany

ocenił(a) film na 10

Dawno nie widziałam takiego filmu. Próżno tam szukać widoku zmasakrowanych zwłok i lejącej się litrami krwi. Mimo tego(?), nie nudziłam się ani przez moment. Film przez cały czas trzyma w napięciu. Szukałam takiego od dawna. Naprawdę, to świetny thriller, zwłaszcza dla tych, którzy tak jak ja nie przepadają za masakrami i krwawą jatką.

ocenił(a) film na 10
nika_6

Dokładnie. Wcześniej nie przepadałem za tym gatunkiem, bo wszędzie była masakra, a tutaj ilość krwi jest bardzo znikoma, a film mimo to trzyma w napięciu jak mało który.

nika_6

Ano, to prawda. Większość dzisiejszych horrorów/thrillerów jest obrzydliwa, bynajmniej nie trzymająca w napięciu. Dokładnie: taki, jakich mało.

ocenił(a) film na 1
cinephile

No fajnie że z założenia horror miał straszyć a nie obrzydzać nam widok flakami. Szkoda tylko, że z założenia nic nie wyszło.
W trakcie filmu (ogladałem na dvd) przestraszyłem się tylko raz- jak braciak przyszedł do pokoju i powiedział że komp się zepsuł (na szczęście nic się nie stało).

Jak dla mnie pomysł nijaki (trochę z Krzyku) i wykonanie beznadzieje. Absurdów jest tu bardzo wiele, napisze jeden: na telefonie obcych ludzi wyświtla się nazwisko koleżanki głównej bohaterki.
Film obejrzałem do końca tylko dlatego że siostra kazała :D. Dla mnie bardzo marny 1/10.
Ale dla niewymagającego odbiorcy może się spodobać.

Luki

"Ale dla niewymagającego odbiorcy może się spodobać."

I to sugeruje ktoś, kto "13. posterunek" uważa za arcydzieło...

ocenił(a) film na 1
cinephile

Nigdy tak nie uważałem. Po prostu uważam ten serial (sitcom) za najlepszą polsą produkcje ostatnich lat. Tego mi nie zabronisz.
A dyszke dałem po to żeby podkreślić że jest to najlepszy serial i żeby podnieść średnią (choć na nią nie zasługuje).

Luki

"Nigdy tak nie uważałem."

Ty także widzisz dużą rozbieżność między "mówić" a "robić"?

"Tego mi nie zabronisz."

Nie robiłam tego i nie mam najmniejszego zamiaru.

"A dyszke dałem po to żeby podkreślić że jest to najlepszy serial i żeby podnieść średnią (choć na nią nie zasługuje)."

Ciekawe podejście. No cóż, można i tak. Ja jednak oceniam inną miarą.

ocenił(a) film na 1
cinephile

Jejku czepiasz się. 13. posterunek to bardzo fajny serial, a Kiedy dzwoni nieznajomy to bardzo zły film DLA MNIE.

"Ciekawe podejście. No cóż, można i tak. Ja jednak oceniam inną miarą."
Ja też to jest wyjątek.

ps. fajny avek ;]

Luki

"Jejku czepiasz się."

Jak zawsze i wszystkich. ;

"Ja też to jest wyjątek."

Nie przeszkadza mu to w byciu ciekawym. :]

"ps. fajny avek ;]"

Ba. (czyt. "dzięki").

ocenił(a) film na 10
nika_6

Tak to jest film, który można oglądać bez obawy, że zaraz wpadnie jakiś sadystyczny morderca i przez 90% filmu będziemy widzieli jak oprawca masakruje, wycina, miażdży, torturuje, łamie i przypala swoje ofiary. Takie filmy nie straszą a budzą wstręt i zniechęcenie do oglądania. Takie filmy jak ten mogę polecić bez najmniejszych obaw, tutaj nie buduje się napięcia krwawą rzezią a ciszą, i obrazem. Oby więcej takich filmów. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones