PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 854
oceny
6,1 10 1 19854
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

Niektóre elementy bardzo dobre: budowanie napięcia, cienie, gra światła i ciemności, ostre kształty (rzeźby, obrazy, cała stylistyka domu) - wszystko fajnie, choć już po kilku "strasznych" chwilach zorientowałam się, że tak będzie przez dłuższy czas: muzyka, napięcie, dziewczę się boi, a tu nic strasznego: pusta szafa, pusty domek itd. Żadnych straszności, ludzkich cieni za plecami itd. Oczywiście dziewczyna nie mogła włączyć tego alarmu, żeby przyjechała ochrona, bo przecież po co, jak można ganiać się z mordercą po domu? No i śmieszne było to, jak biedny morderca, który do tej pory zabił 15 osób, przegrywa w walce wręcz z chudziutką nastolatką, ale to akurat normalne w tego typu filmach :) ale tak ogólnie film do obejrzenia.

scady

Najlepsze w tym filmie to zdecydowanie umiejscowienie akcji oraz znakomita wręcz rola Camilli Belle. Uwielbiam ten film i prawie mogę go wyrecytować z pamięci.

ocenił(a) film na 6
scady

Mnie raziła kwestia tego alarmu. Dziewczyna tyle razy bawiła się w jego włączanie i wyłącznie by nie alarmować ochrony a policję już mogła? Dziwne. Ale ogólnie film klimatyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones