PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 856
ocen
6,1 10 1 19856
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

wy ludzie jesteście normalnie chorzy, który film według Was jest dobry bo co czytam opinie to wszystkie filmy maja teksty typu "żenada" , "porażka" itp.
ten film jest bardzo dobry, dobre zdjęcia, dobry scenariusz, dobra gra aktorska, trzyma w napięciu. A opinie wasze są gó... warte, nie znacie się na niczym !!!

ocenił(a) film na 7
ferhin2

Dokładnie filmik bardzo fajny z klimatem, a nimi się nie przejmuj ... nadają się ... koniom grzywy czesać, a nie fimy oglądać i oceniać.

ocenił(a) film na 8
ferhin2

To pewnego rodzaju komercja ;-) LOL

A film mi się również bardzo podobał. Najlepiej ogląda się go w towarzystwie kilku dziewczyn, które dodają pikanterii do klimatu panującego podczas oglądania filmu. Naprawdę dobry film ...

Dream

film może jest dobry dla osób, które nigdy wcześniej takiego typu filmu nie widzieli. jak widać należycie do tej grupy, a więc w imieniu miłośników dreszczowców: witam was serdecznie w świecie thrillerów:)
/dla mnie film był denny aż do napisów końcowych,jak już pisałam w innych wątkach,cóż, miłośnikiem thrillerów nie jestem i nigdy nie byłam, a przy horrorach po prostu zasypiam:) ale gdyby były przyznawane jeszcze kiedyś Oskary dla zwierząt,to dałabym na pewno filmowemu kotu :]

ferhin2

Żenada i porażka? W żadnym wypadku. To jest film nastawiony jedynie na kasę, półprodukt mający na celu przycjągnięcie piętnastolatków do kin. O półproduktach nie warto nawet rozmawiać więc stwierdzenie "porażka" byłoby dla tego dzieła komplementem. A jeżeli uważasz tak nielogiczny i infantylny scenariusz za dobry to tylko pozostaje mi współczuć. Serdecznie pozdrawiam. :)

Aldo_Martinez

A powiedz który film dziś nie jest robiony dla kasy? Zresztą to, że robiony dla kasy to chyba nie musi znaczyć, że jest zły. Wiele dobrych filmów było dla kasy kręconych i chyba nie to jest wyznacznikiem jakości filmu. Fakt, że po obejrzeniu tego filmu czuje się pewnien niedosyt, ale i tak jest niezły. Twórcy zamiast na pokazywaniu dużej liczby zabójstw i krwi woleli iść w stronę budowania napięcia i chwała im za to.

użytkownik usunięty
ferhin2

Wiesz, ferhin2, nie sądzę, aby ludzie naprawdę oceniali tak nisko filmy, jak piszą. Po prostu najprościej jest napisać "żenada", "porażka", zamiast siąść, wypocić parę słów więcej i być sprawiedliwym. Jeśli komuś nie spodoba się fabuła, to natychmiast pisze, że dialogi są drewniane, aktorstwo do niczego, a muzyki w ogóle nie da się słuchać! Ja nie widziałem "Kiedy dzwoni nieznajomy", więc nie ocenie filmu.

ocenił(a) film na 1
ferhin2

Ok, ja się nie znam na niczym. Ten film to: "żenada" , "porażka" itp. Wieje nudą i ciężką wiochą. Mogła mu rozwalić głowę pogrzebaczem już na początku filmu, zaoszczędziłbym tylko czas...

ferhin2

Oceniając filmy bądźcie trochę bardziej kreatywni. Stwierdzenie że film to "wiocha" i jest "nudny" jest na poziome kilkuletniego dziecka. Wykażcie się trochę większą inwencją i bogatszym słownictwem, bo pisanie tego typu komentarzy (w dodatku z błędami gramatycznymi) to dopiero wiocha.

ferhin2

Oceniając filmy bądźcie trochę bardziej kreatywni. Stwierdzenie że film to "wiocha" i jest "nudny" jest na poziome kilkuletniego dziecka. Wykażcie się trochę większą inwencją i bogatszym słownictwem, bo pisanie tego typu komentarzy (w dodatku z błędami gramatycznymi) to dopiero wiocha.

ocenił(a) film na 5
Mala_2

Popieram Mezooletz'a!
Gdzie tu dobry scenariusz?!?!
Ogolnie rozkrecenie fajne, ale pozniej w filmie texty cienizna jak na profesjonalistow ktorzy kreca w hollywoodzie filmy! Za takie kasy co maja mogli jakies lepsze rozmowy wymyslic a nie tylko "Halo?" "Slabo cie slysze, tu nikt nie ma zasiegu... piiip koniec" , "Halo? po co dzwonisz do mnie ? Zaraz przyjada panstwo cos tam, i policja i tylko slychac chuchanie w sluchawke nieznajomego i wkoncu odezwal sie "krwi na twoim ciele"... i kuniec rozmowy... i tak podobnie wszystkie wygladaly...
Wiec ci co zalozyli temat niech nie mowia ze inni sie nie znaja na filmach bo to chyba wy sie nie znacie na nich! Jak taki scenariusz jest dobry to wy chyba z przedszkola jestescie. Pozdro.

ocenił(a) film na 8
Poznaj_Rzeznika

Wiecie co ... Przynajmniej to realistycznie wszystko wyglądało, a nie jak te Freddy Kruegery( nie wiem jak to się pisze) czy inne ...

użytkownik usunięty
ferhin2

no nie oszukujmy sie,film przecietny jak cholera.jest cala masa lepszych z tego gatunku.ale spoko obejrzec nie zaszkodzi.

ocenił(a) film na 4

Ha pierwsze posty w tym temacie mnie rozłozyły...ze niby jak komus sie niepodoba ten film to sie niezna? Nie no oczywiscie wam sie podobal to jestescie debest! Film byl nudny jak malo jaki...zero akcji przez 80% filmu. Film wyglada w ten sposob ze bohaterka caly czas chodzi po rezydencji i sprawdza pokoje a pozniej tylko ucieka...no fascynujace!

ferhin2

typowe polskie podejście. nam polakom nigdy nic się do końca nie podoba. no, chyba że to coś sami zrobiliśmy. wtedy oczekujemy pokłonów i oklasków.

ocenił(a) film na 7
bi0nic

Film jest bardzo dobry...sam się zdziwiłem oglądając go, trzyma widza w napięciu a fabuła jest znakomita. Co do obsady to Camilla Belle znakomicie zagrała...ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :)
Pozdrawiam...(warto sobie go obejżeć po 22+, najlepiej samemu)

ocenił(a) film na 7
V69

@ferhin2
w 100% Cie popieram...

Tak propo dziwi mnie tak niska średnia ocen...chyba niektórzy oglądając go nastawili się na nieźłą rzeź coś w stylu Hostel...przez 45 minut Jill by się dupiła z każdym chłopakiem ze swojej klasy a następne 45 minut ukazane byłoby jak "nieznajomy" znęca się nad nią np: pare dziurek w nodze wiertarką...

Radze się wyluzować i na spokojnie go obejżeć, bo naprawde warto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones