PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 871
ocen
6,1 10 1 19871
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

Kim był ten cały Nieznajomy? Bo wątpię żeby on był synem lub kimś takik. Kto wie? ;)

ocenił(a) film na 7
akiram

To nie był ten syn. Był to po prostu seryjny morderca który wykańczał swoje ofiary dzwoniąc do nich grożąc im no i na końcu zabijał.

ocenił(a) film na 5
akiram

Mi się wydawało że to był jej ojciec jeszcze pod koniec kiedy już go policja przejęła widziała go w samochodzie i miała taką dziwną minę

Wassup_4

Nie rozumiem Wassup_4. To ty oglądałes/as ten film czy nie? Bo przeciez pokazują twarz i jej ojca i tego gościa i nei trudno rozróżnić, że są to dwie różne osoby to skąd Ci przyszło do głowy, że to mógł być jej ojciec?

ocenił(a) film na 7
akiram

tak jak mówili w filmie: morderca, który zabił już 15 osób 'bawiąc się z nimi w ciuciubabkę'. Po prostu morderca.

ocenił(a) film na 7
akiram

też się zastanawiałam kto to, bo ostatnia scena, twarz jego i dziewczyny może dać do myslenia, tzn. że to był ktoś kogo znała. Myslałam, że to może ja coś przegapiłam i nie wiem kto to. Ale jak widać to po prostu zwykły psychol był

ocenił(a) film na 7
akiram

to był seryjny morderca. Wszystko wyjaśnia się na koniec filmu. Gdyby to był jej ojciec albo syn czy kto inny na pewno było by to podkreślone w filmie.

binkusi

Dokładnie...wszystko się wyjaśnia. Nie ma tam żadnych ukrytych treści ;p Zabijał seryjny morderca i tyle.

akiram

podobała mi się końcówka, panna niezle go załatwiła, albo to jak się na nią gapił zimnym morderczym wzrokiem gdy odjezdzał w radiowozie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones