PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 872
oceny
6,1 10 1 19872
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

10/10 to jakas paranoja 10 na filmwebie to ARCYDZIEŁO a ten film napewno nim nie jest z paru komentarzy które przeczytałem ludzi dających 10 na 10 wynika że ci ludzie to dziewczyny i może je trzymał w napięciu ten film albo sie bały ale ja to siedziałem raczej w spienciu po filmie bo sie przeliczyłem nic z filmu sie nie okazało jedna bójka i przerażona niańka która od wejścia do domu cos przeczówała choć w ogole nie było przyczyn ładny dom słonko za oknem dzieci gdzieś śpią ona nimi nie zainteresowana jednym słowem KASZANA

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

To oczywiste, że nie zasługuje na 10, ale jak chcą tak głosują. :) Filmik generalnie niezły jak na tak oklepaną fabułę - kolejny zwykły morderca szaleniec... Chyba największym plusem jest dom, a konkretnie jego wystrój. To dzięki niemu uzyskano dość przekonującą atmosfere. Na uwagę zasługują sztuczki mające na celu trzymać napięcie. Nie jest źle, choć podejrzewam, że oryginalna wersja i tak jest lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones