PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 854
oceny
6,1 10 1 19854
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

ogólnie dobry, lecz akcji w tym filmie prawie nie ma. Tylko na koniec.Bardziej bym była skłonna stwierdzić, że całość filmu to tylko trzymanina w napięciu i zastanawianie się kto jest tym psychopatą. Moje zdanie jest takie, że dopóki dana osoba nie obejrzy filmu nie będzie miała zdania bo po tych ocenach na filmweb i komentarzach wszystkich nie ma się co sugerować. wiadomo, że każdy ma inny gust i jeśli przeciwnik komedii romantycznych obejrzy takową to wiadomo, że napisze negatywny komentarz że kolejne romansidło itp. Ja już dawno się tymi wszystkimi opiniami nie sugeruję. Oglądam taki film jaki sama wybiorę i nie patrzę na oceny. Czasami bardzo dobry film ma zaniżoną ocenę a pusty i głupi wysoką wiec jak najbardziej trzeba samemu obejrzeć film a potem go ocenić. Aktorka mnie tu raczej nie urzekła w tej roli tzn. za mało przekonywująca była ten jej strach wg mnie był tak jakby trochę sztuczny. Ale to takie moje małe odczucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones