PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750437}
6,1 59 652
oceny
6,1 10 1 59652
5,8 9
ocen krytyków
Kiedy gasną światła
powrót do forum filmu Kiedy gasną światła

Niestety rozczarowanie. Zapowiadało się fajnie, krótkometrażowy pierwowzór był fajny, więc oczekiwałem rozwinięcia wątku, lecz jak widać w krótkim formacie wyczerpano temat. Absolutnie żadnego pomysłu na film, zlepek przypadkowych scen. Słabo, a szkoda!

ocenił(a) film na 2
DA_rec

Rozczarowanie to mało powiedziane. Zgodzę się, że zapowiadało się fajnie, jednak wyszło fatalnie. Zero budowania klimatu, w pierwszych scenach już pokazują, o co chodzi. A im dalej, tym gorzej, straszenie jedynie jump-scare'ami. Przez cały film byłem zniesmaczony i prosiłem w myślach, żeby jak najszybciej ten film się skończył. Pod koniec miałem ogromną chęć wyjścia z sali.

Najgorsze jest to, że większości ludzi się podoba i takie też filmy powstają... proste, z tanimi jump-scare'ami, bez głębi, klimatu i jego budowania (no bo przecież by się zanudzili na śmierć!), bez nutki tajemniczości i dobrze zarysowanych postaci.

mcahunter

A dla mnie film ogladalo sie dobrze i wbrew wam daje mocne 8/10. I niech sobie beda te wasze stracho skoki.
Czysta i jasna historia. Odkrycie tajemnicy. Przerazajaca postac.
Bylo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones