PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750437}
6,1 59 598
ocen
6,1 10 1 59598
5,8 9
ocen krytyków
Kiedy gasną światła
powrót do forum filmu Kiedy gasną światła

Oj, chyba główni bohaterowie strasznie zabulą za światło :D

nut3llax3

Właśnie dzięki duchowi nie, bo będzie im gasił ciągle ;-)

NewJoker

No w sumie xD To jednak dobry ziomek z tego ducha :D

nut3llax3

Dobra ziomalka dba o prąd, a oni chcą ją wygonić, świat zszedł na psy :( Jak tu pomagać?

ocenił(a) film na 4
nut3llax3

Heh, no o ile duch im nie pogasi :D

nut3llax3

Hehehe sam pewnie będę spał przy zapalonych jak go oglądnę :D

ocenił(a) film na 4
MagicusCaligula

Raczej nie wzrosną Ci rachunki za prąd, nie jest straszny ani trochę. :)

Kung_Fu_Master

4?! aż tak jest kiepski? :>

ocenił(a) film na 4
MagicusCaligula

Rozczarowuje budowaniem napięcia, w ogóle nie jest straszny. Poza początkową, otwierającą sekwencją, która jest w zwiastunie, ma do zaoferowania ze dwie fajne sceny. A szkoda, bo pomysł był intrygujący. W ciąż mam w pamięci "Obecność 2" (8/10), na której byłem tydzień temu, i jeśli mam je porównywać, to "Kiedy gasną światła" jest gorsze na każdym możliwym poziomie, od samej historii, poprzez scenerie, na sposobach straszenia widza kończąc. David F. Sandberg powinien udać się na korepetycje do Jamesa Wana.

Kung_Fu_Master

Brakiem napięcia? Nie straszny? Chyba oglądaliśmy inny film. Ja to już w życiu nie zgaszę światła w domu bo będe miał przed oczami tego stwora.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Przyjdzie spory rachunek za prąd... :D

Kung_Fu_Master

Mam ryczałt. Ile bym światła nie świecił i tak płace 300 zeta co dwa miesiące. Nawet jakbym w ogóle nie zapalał.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Jaki operator daje ryczalt na prad?

mariuszym11

Dokładnie to nawet nie wiem, od prawie 30 lat opłate za prąd doliczają mi do czynszu co drugi miesiąc 300 złotych.

ocenił(a) film na 6
Kung_Fu_Master

Nie wiem ile ludzi ma nyktofobię i nigdy całkowicie nie gasi światła, ale na pewno większość ludzi w mniejszym, bądź większym stopniu odczuwa lęk przed ciemnością. Najwyraźniej nie jesteś w tej grupie, bo gdybyś był, to zupełnie inaczej podszedłbyś do kwestii napięcia :)

nut3llax3

Wciąż mniej niż Adolf za gaz.

użytkownik usunięty
nut3llax3

Sam film ma ciekawy pomysł, ale jeszcze lepiej by było, gdyby się okazało, że duch został wynajęty przez firmę energetyczną - straszy klientów dla zwiększenia zysków z prądu ;P

ocenił(a) film na 7

ewentualnie zmusza do podpisania nowej, niekorzystnej umowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones