PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6733}

Kiedy mężczyzna kocha kobietę

When a Man Loves a Woman
7,5 17 853
oceny
7,5 10 1 17853
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
powrót do forum filmu Kiedy mężczyzna kocha kobietę

który mężczyzna potrafi tak bezwarunkowo kochac kobietę?dobra...wiem,że to tylko film;)

ocenił(a) film na 8
CzAnDrA

a ja myślę, że to jest możliwe...

emilia883

Też się nad tym zastanawiałam i jakoś ciężko mi w to uwieżyć że są tacy...

ocenił(a) film na 7
emilia883

Ja również

ocenił(a) film na 8
CzAnDrA

Zostało ponoć udowodnione, że miłość trwa nie więcej niż 4 lata. Później to już jest przywiązanie lub po prostu z wygody nie chce się zmieniać partnera.

ocenił(a) film na 8
dingo21

Znam osobiście osoby, które obalają tą tezę. Ech, co to za pomysły, wprowadzić różnorodność i skomplikowanie ludzkich uczuć w sztywne reguły...

ocenił(a) film na 7
Dassanar

Hehe - to się spotkaliśmy w ciekawym miejscu Dassanar!

a chciałem tylko napisać, że zdanie/teza: "miłość trwa nie więcej niż 4 lata", jest jednym z najgłupszych tekstów, jakie na fw kiedykolwiek przeczytałem. O "udowodnieniu" tego już nie wspomnę.

dingo21 - wiem, że to "zasłyszane", nie łączę tego z Tobą. moją uwagę traktuj jako ogólną.
no chyba, że to również Twoje zdanie
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
dingo21

Zakochanie tak. Ale miłość a fascynacja (zakochanie) wywołana chemią w mózgu to dwie różne sprawy

Riiko

Pięknie powiedziane.

dingo21

Oszczędź nam tych badań.

qyntelwoods

:D he, he... dokładnie :) ale niech se każdy coś klika, jak musi :) z resztą tak jak ja teraz i proszę wybaczyć mi, ale rozbawiło mnie to...

ocenił(a) film na 8
CzAnDrA

Są tacy, uwierz mi.

użytkownik usunięty
CzAnDrA

ja tez mysle ze są mezczyzni kochajacy kobiete tak prawdziwie i trwale, mimo wielu bledow kobiety tacy mezczyzni potrafia byc przy kobiecie (chcą przy niej być mimo wszystko nawet ucząc sie na bledach), bez wzgledu czy bylaby czy nie bylaby np ciezko chora (nawet na tyle ze sama nawet nie wierzylaby w to ze mozna ta chorobe zniesc w zwiasku), czy uległa by wypadkowi, bez wzgledu czy ta druga osoba jest uzależniona od alkoholu czy narkotyków (taki mezczyzna bedzie ja wspierac w terapii), bedzie trwac przy kobiecie zawsze jakby to ze ona go kocha bylo dla niego wystarczajacym powodem aby znieść wszystko co przyniesie los. Bedzie z nia np kiedy bedzie miala depresje, kiedy go okłamie, kiedy przypali jajecznicę, kiedy beda sie kłócić nawet rzucając talerzami, bez wzgledu na wyglad, bez wzgledu na styl bycia, bez wzgledu na rodzine czy znajmych ... bedzie z nia bo poprostu ją kocha tak poprostu

użytkownik usunięty

napisalem z doswiadczenia

ocenił(a) film na 8

To piekne Darosławie:) Osobiście uważam, że mężczyźni potrafią kochać znacznie mocniej niż kobiety i trwać w tej miłości, jednakże nie wybaczają zdrady i strasznie cierpią wtedy. Oczywiście trafiają się i tacy którzy skaczą z kwiatka na kwiatek ale to może dlatego, że nie znaleźli jeszcze tej swojej jedynej ,, róży".

ocenił(a) film na 6

żyjesz w świecie bajek - każdy rozsądny facet zostawiłby taką babę, tak samo jak baby zostawiają mężów alkoholików . Owszem facet kocha bardziej niż kobiety , ale istnieją pewne granice wytrzymałości . W realnym świecie nie znajdziesz takiego faceta jak ten przedstawiony na ekranie , no chyba że sam również ładuje wódę . Pożyj sobie nieco więcej latek wówczas będziesz wiedziała co to jest realne życie a nie piszesz że wiesz to z doświadczenia jak Ty masz 15 lat

dzazi

Ale też w tyn filmie główna bohaterka-alkoholiczką ciągle była jeszcze daleka od takiego dna żeby jedynym wyjściem było się jej pozbycie z domu... i z życia przez męża. Tu mimo wszystko nie było patologii. Dlaczego więc mąż miałby jej nie wspierać i zostawić?? 

CzAnDrA

Znam wielu takich, ja natomiast uważam i zycie daje dowody że to kobiety nie umieja kochać ale to raczej dziwne nie jest wiedząc jakimi egoistkami jesteście.

CzAnDrA

przepraszam, ale muszę to napisać - chrzanicie tak (żeby nie powiedzieć gorzej), że czytać się tego nie da. za dużo 'sexu w wielkim mieście' i innych tego typu chłamów.
chory stereotyp XXI wieku - wszyscy faceci to świnie, którzy lecą tylko na zajebi*** dupy, a wszystkie laski tylko na kasę. wszyscy, wszyscy bez wyjątku!

ogarnijcie się. może mniej internetów, a więcej życia w realu?

neftyfina

nie irytuj się tak proszę :) fakt, nie ma co generalizować zwłaszcza takich spraw, jak relacje damsko męskie, bo od tego mamy naszych wybitnych polityków :) ... pamiętam w każdym razie tylko jedną scenę z tego filmu (oglądałem ten film dawno, jak byłem dzieckiem), jak na głodzie , a raczej chyba na zachciance na drinka wychodzi kobieta w szlafroku z mieszkania szukać alkoholu w śmietniku przed domem... chyba pora odświeżyć sobie ten film i sprawdzić czy dalej broni się, tzn. czy ma dalej aktualny przekaz i dobrze diagnozuje problem uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia od chorego, bo temat jest ciekawy, trudny i z tego co pamiętam, jest też chyba o bezwarunkowej miłości faceta do jego chorej kobiety. i teraz mam zagwozdkę czy więcej tam jest o pompatycznej i heroicznej miłości przystojnego gwiazdora do pewnie ślicznej i ponętnej gwiazdeczki z Hollywood, a faktycznymi problemami z nałogami wśród par czy ludzi razem żyjących i zmagających się z tą chorobą nie uleczalną i tylko czasami zaleczalną...

ocenił(a) film na 6
neftyfina

podpisuję się pod tym co napisałeś choć choroba jest uleczalna mimo iż do końca życia pozostajesz TRZEŹWYM ALKOHOLIKIEM

CzAnDrA

Kurcze, to ja chyba do tych mężczyzn należę .... Może nie mam aktualnie problemu alkoholizmu w związku ale jest równie źle a jednak jestem silny miłością przez duże M... 20 lat związku który chcę uratować... Miałem dzisiaj obejrzeć ten film ale dam sobie spokój dosłownie i lepiej włączę coś bardziej motywującego do działania ....

ocenił(a) film na 6
RawLuke

to idź lepiej na kibel i wypróżnij się , zluzuj majty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones