PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521738}

Kiler Wymiatacz

Killer Bean Forever
5,9 833
oceny
5,9 10 1 833
Kiler Wymiatacz
powrót do forum filmu Kiler Wymiatacz

to jest to :)

ocenił(a) film na 8

animacja komputerowa przedstawiajaca swiat kryminalny,typowy scenariusz zaczerpniety z
innych filmow,akcja,zdrada,walka,duzo trupow itp... niby banalne ale przedstawione w
niebanalny sposob,w swiecie stworzonym przez komputer a do tego w swiecie... kawy. mi sie
bardzo podobalo i nie bede szukac tutaj bledow czy niedociagniec bo nie mam ku temu
powodow,dalo mi to milo spedzony czas i chyba taki mialo to cel. najbardziej rozwalil mnie tekst
z poczatku - cappuccino sa tepe ale potrafia strzelac :D

BROWAR_2

pewnie "Ciacho" też oceniłeś na 8....

ocenił(a) film na 8
filmowy_krytyk

nie porownywal bym tych filmow poniewaz ten trzeba docenic jeszcze za to ze nie powstal przy uzyciu mega gwaizd tylko kilku osob i nie w jakims studiu nie wiadomo jak znanym zas ciacho nawet nie mam zamiaru ogladac wiec wogole nie ocenilem... domyslam sie ze tobie moze sie ten film nie podobac,spoko,ale ja ocenilem go tak jak ocenilem biorac pod uwage rozne czynniki o ktorych nie pisalem poniewaz musial bym poswiecic ku temu wieksza dawke czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones