PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 454
oceny
7,7 10 1 456454
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

No więc po raz enty Kiler zostaje emitowany w TV, a ja po raz enty z mega przyjemnością go oglądam i zapewne za 5, 10 i 20 lat zrobię to samo. Istnieją filmy dobre, które z chęcią się obejrzy ze dwa czy trzy razy, są takie, które były całkiem fajne, ale nie ma potrzeby do nich wracać, ale są też takie, które może spowszednieją i znasz je na pamięć to nigdy się nie znudzą i Kiler ( w sumie druga część także) do nich należy. I jedynie co mi pozostało to podziękować scenarzystom, reżyserom i oczywiście aktorom za to dzieło.

Dlaczego w tytule mam Kożuchowską? Była kobita w szczytowej formie, w sumie zagrała role życia i kapitalnie się prezentowała w tych rudych włosach, szkoda, że później wzięła się za tego tasiemca, bo ruda Ewunia była po prostu kozacka.

3bit

Moim zdaniem jest tak aktor w swoim życiu ma jedną rolę w której zapisuje się nam w pamięci np Linda w Psy-ach (bardzo cenię Bogusia) a później serial Dziki gdzie robił z siebie głupka Podejrzewam że to był ciężkie czasy dla niego i musiał jakoś zarabiać na życie i dlatego zgodził się na taką chuj..ą role.... Pewnie podobnie było z Kożuchowską to są tylko moje przypuszczenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones