PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33200}

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1
7,4 377 437
ocen
7,4 10 1 377437
7,5 43
oceny krytyków
Kill Bill
powrót do forum filmu Kill Bill

Lubie filmy Tarantino, ale tym filmem udowodnil, ze on tez robi slabe (czyt. beznadziejne) produkcje.
Z czystym sumieniem daje temu filmowi 1/10, a to mi sie rzadko zdarza..

ocenił(a) film na 7
mariusz87kox

Według mnie, podszedłeś do tego bardzo subiektywnie. Porównujesz swoją oceną ten film, do najsłabszych produkcji.
Dlaczego film zasługuje na wysoką ocenę?
-Oprawa wizualna. Tarantino jest pewnego rodzaju pionierem. Wplata do produkcji Hollywood'zkiej motywy, niezwykle rzadko używane w mieście Aniołów do dziś(sekwencja anime, bardzo duży nacisk na sztuki walki, nadludzkie umiejętności. skakanie po mieczach, "walka cieni", za papierową ścianą)
-Muzyka Szczerze w mojej opinii, zasługuje na Oscara. Może jest trochę przesytu, ale tym cechuje się Tarantino. Chodzi głównie o pojedyncze soundtracki.
-Wielka paleta postaci, z najróżniejszymi charakterami. Każdą poznajemy z osobna.
-Fabuła może okazała się dla Ciebie minusem, ale jak już wspominałem, to u Tarantino zawsze znajdziesz przesyt, pewnym motywem.

Nie wiem czym się sugerowałeś, ale nawet sceptykowi, który nienawidzi tego filmu, nie wypada dać mniej niż 5/10.

mariusz87kox

Wszyscy wiemy, że jesteś trollem.

ocenił(a) film na 10
mariusz87kox

Haha "Nico - ponad prawem", "Uniwersalny Żołnierz ", "Niezniszczalni" 10/10 nie mam pytań.
Pozdrawiam.

mariusz87kox

Serio? Kill Bill, 1/10? Zrozumiałe byłoby 5/10 jeśli nie podoba Ci się konwencja filmu, ale taka ocena to moim zdaniem stanowcza przesada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones