PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224473}
5,6 5 979
ocen
5,6 10 1 5979
5,5 4
oceny krytyków
Killshot
powrót do forum filmu Killshot

7/10

użytkownik usunięty

ogólnie fajny film, ale denerwujące zakończenie

film trochę słaby , ale daję 5 za grę Gordona-Levitta

ocenił(a) film na 7
jagna18_filmweb

A mnie wkręcił. Nie jest to mistrzostwo świata ale ogląda się dobrze i jak zawsze dobry Mickey Rourke. Ode mnie 7/10

ocenił(a) film na 3
cebul_297

A ja dla Rourke'a daje 3 za stworzenie odrobiny klimatu. Cała reszta tego filmu to porażka. Fabuła z d.. wzięta. Super inteligentny zabójca który o dziwo zostawia broń i trupa na widoku. Zabiera się do zlecenia jak pies do jeża. Na dodatek toleruje ślepego narwanego psychola którego profesjonalny zabójca dawno by się pozbył. Eh te dzisiejsze kino akcji :)

ocenił(a) film na 6

A czemu denerwukące zakończenie? Właśnie, że się nawet ucieszyłem, że Rourke nie wstał nagle i nie zaczął strzelać, bo coś ostatnio jest tak często, że niby strzelają do złoczyńcy, a on niby ginie, a potem się okazuje, że nie.
Film ogólnie nie najgorszy, troszkę rozwleczony. Rourke uwielbiam, a jednak w tym filmie zdecydowanie lepiej wypadł Levitt.

ocenił(a) film na 6
chemas

Zgadzam się z tym zakończeniem. Film właściwie to w porządku, ocena trochę za niska. Tylko nie podobał mi się pomysł, że taki profesjonalny morderca jak Dantes tak długo tolerował i współpracował z takim debilem jak ten młody. Nawet jeśli przypominał mu brata, to zadawanie się z takim gościem jest pewną drogą do ciurmy. A no i szkoda, że twarz Rourke wygląda teraz jak jakaś botoxowo-silikonowa maska. Swoją rolę zagrał bardzo dobrze, ale ta twarz jest wręcz karykaturalna

ocenił(a) film na 5
n0_thx

Ale akurat do tej roli ta twarz nie przeszkadzała :P

aronn

Gordon Lewitt zagrał tak denerwującą postać że ja zastrzeliłbym go w 17 minucie już a nie 77 :P a Rourke też mnie drażnił jakoś, więc fajnie że koniec końców obaj zostali rozwaleni, za to dałem 7/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

W tytule 7/10 a ocena jedna gwiazdka skąd ta zmian?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones