PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230239}

Kim jesteśmy

Hum Kaun Hai
3,4 50
ocen
3,4 10 1 50
Kim jesteśmy
powrót do forum filmu Kim jesteśmy

czy ktoś widział ten film i orientuje się jaka jest fabuła i w jaki sposób wiąże się on z 'the others'?

kulka

Ja mam ten film ale bez napisów, więc nie oglądałem. Jednak po ogólnym "przejrzeniu" można wysunąć następujące wnioski: fabuła jest prawie identyczna co jednak wcale nie upodabnia tego filmu do Innych; akcja odgrywa się w Indyjskim, jasnym, zadbanym domu co nie stwarza takiego klimatu jak w Innych.

Olaf

nie mam i nie oglądałam, ale gdy czytałam opis do tego filmu na filmwebie miałam wrażenie , że czytam opis Innych-fotodermatoza dzieci, niewysłany list w skrzynce, niema służąca; zapewne jedyną różnicą jest to , że film powstał w Indiach; wydaje się być kopią; ja bardzo lubię kino indyjskie i zazwyczaj go bronię, ale obawiam się, że ten akurat film to plagiat; jeżeli będę mieć możliwość obejrzenia, to obejrzę i mam nadzieję, że może chociaż wykonanie jest nieco inne; czy osoby, które posiadają ten film, mogłyby napisać, skąd go ściągnęły , ewentualnie w jaki inny sposób zdobyły?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones