PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732057}
6,4 503
oceny
6,4 10 1 503
King Jack
powrót do forum filmu King Jack

Jest tam dopisane 'przygodowy' a moim zdaniem blizej temu filmowi do dramatu obyczajowego.Rezyser piszac rownoczesnie scenariusz odwalil kawal naprawde dobrej roboty. Film 3ma w napieciu od poczatku do konca a problemy glownego bohatera sa tak realne ze sklaniaja widza do przemyslen. Kolejnym plusem jest przekonujaca gra aktorska i swietnie ukazana bezradnosc mlodego chlopaka wobec przesladowcow oraz szydercow. Jedyne czego mi w tym filmie zabraklo to totalna fakt ze przesladowca w dlugich wlosach nie poszedl do pudła lub nie zostal zastrzelony. Kur...wa jak mnie bolalo jak tego mlodego pomiatano i bito... Zdaje sobie sprawe ze podobne historie zdarzaja sie nawet w Polsce gdzie jakas osiedlowa grupka cwaniakow upatrzy sobie ofiare i gnebi ja kiedy tylko sie da nie ponoszac konsekwencji swoich czynow... PS.MULATKA KTORA POKAZALA CHLOPAKOM CYCKI I POCALOWALA GLOWNEGO BOHATERA JEST NAPRAWDE PIEKNA I WYROSNIE Z NIEJ CUDOWNA KOBIETA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones