PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6754}
6,6 6 339
ocen
6,6 10 1 6339
King Kong
powrót do forum filmu King Kong

Najlepszy King Kong

użytkownik usunięty

O ile na oryginał mozna już patrzeć tylko jako eksponat muzealny, a nowa wersja Jacksona utonęła w morzu kiepskich chwilami efektów specjalnych i zbyt dużej ilości durnych sekwencji akcji, tak film z 1976 miał w sobie coś i jest jak dla mnie najlepszą wersję King Konga.

Oryginał to zawsze oryginał i nie dorówna mu nic. Historia kina zna niewiele wyjątków, gdzie remake albo sequel, można uznać za lepszy od pierwowzoru (np. The Godfather part II, przez wielu uznawany za najlepszy z całej trylogii). Ale zgadzam się z przedmówcą: "tak film z 1976 miał w sobie coś" !!! Pozdrawiam!

Zdecydowanie najgorszy King Kong, oryginału nic nie przebije.

ocenił(a) film na 4
tuntyip

Dla mnie ten film pozostaje daleko w tyle za oryginałem z 1933 roku. Również King Kong według Petera Jacksona wywarł na mnie lepsze wrażenie niż ta wersja z lat 70'tych, która jest dla mnie.. no słabiutka po prostu.

JaszczurXP

Nie najlepszy "King Kong", a zdecydowanie najgorszy. Nie może się równać z legendarną wersją z 1933, jak również jest daleko w tyle za wersją Petera Jacksona.

ocenił(a) film na 3

Jest tragiczny. Fatalny. Zapamietalem go troche lepiej a tu taki zonk.

ocenił(a) film na 7
shamar

Według mnie im nowszy King Kong, tym gorszy. Ten był w miarę nie zły, zwłaszcza w porównaniu z wersją Petera Jacksona. Ale za to uważam, że tu historia została najlepiej opowiedziana.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się z autorem tematu. Znakomity film.

Świetny film. Miał swój klimat, którego brakuje w nowej wersji. Pozdrawiam

W latach 80/90 jak oglądałem ten film to był kosmos, te stare filmy miały w sobie jakąś magie. Co prawda dziś efekty się postarzały ale jednak wole takie makiety/przebierance niż komputerowe aranżacje jak z bajki.

ocenił(a) film na 8

dla mnie również najlepsza wersja, z moich dziecinnych lat:) oglądałam czesto i mam sentyment

ocenił(a) film na 8
boo2

Film bardzo dobry.

lucyna63

Każdy King Kong to ścierwo

ocenił(a) film na 8
adamusio

Skoro tak uważasz..A uważam że ten jest najlepszy.

ocenił(a) film na 8

dla mnie ten King Kong najlepszy:)........... bylam w kinie na king kongu Jacksona i nie moglam doczekac sie końca...;/.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones