PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110751}
6,5 147 186
ocen
6,5 10 1 147186
5,8 26
ocen krytyków
King Kong
powrót do forum filmu King Kong

Moim zdaniem 8 i to pełne,za efekty,za wątek miłosny,za piękne zdięcia i panoramy.No ale jak się
ogląda na 15 calowym ekranie do tego wersię nagrywana z obrazu w kinie to potem głosują na 1,2 bo
nic nie widać ani słychać trole jedne

Komodos

Oglądać to tylko na Lcd 32" ja wczoraj oglądałem i jestem zadowolony takie kino się chwali ja stawiałbym ocenę na 8,5.

ocenił(a) film na 8
rafkar93

He miałem 32 cale ale oddałem bo był już stary i nie odbierał kablówki w HD.Teraz mam 42cale i żałuję.Nie kupujcie dużych LCD do mieszkania w bloku,pokój jest za mały to znaczy za krótki.Nie można ogarnąć całego ekranu i zapatrujesz się na kawałek i nie widzisz co się dzieje z drugiej strony,trzeba oczami latać z jednej strony na drugą,wkurza mnie to bo muszę przesuwać fotel aż do przedpokoju prawie.

użytkownik usunięty
Komodos

Ja mam 28 cali, telewizor jest już stary,ale spoko więcej mi nie potrzeba,faktycznie większe telewizory nie są za dobre,poza tym i tak nie miałbym gdzie postawić.

Komodos

Dokładnie, film zasługuje na ocenę oscylującą wokół 8. Jak dla mnie świetne widowisko. Dodatkowo genialny Jack Black. Inni aktorzy też świetnie się spisali. Nie rozumiem oceny 6,5 dla King Konga. Ktoś myślał, że to dokument czy co?

Komodos

polecam na blu ray

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones