PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479525}
6,7 3
oceny
6,7 10 1 3
King of the Elves
powrót do forum filmu King of the Elves

czy wiadomo już coś na ten temat?

jedyne co udało mi się znaleźć to fakt, że jest to produkcja studia Disney (bez współpracy z Pixarem)...

Mam nadzieję, że 2D... :)

Tinkerbell_88

Ja znalazłem informację, gdzie przy tytule była informacja: KING OF THE ELVES (Domestic Release Date: Christmas 2012, Disney Digital 3-D). Więc 3D raczej

użytkownik usunięty
Rafalek89

Szkoda... nie lubię 3D. Nadaje się do filmów o przyrodzie dla podstawówek.

Głupiś... 3D jest spoko, choć rozumiem ludzi sarkających na jarmarczne
sztuczki wykorzystywane go poderwania widza.
Ale w newsie o którym czytałem było że to ma być produkcja duetu Disney-
Pixar! Więc nie może to być niewypał

Faktorio

Według anglojęzycznej Wikipedii film miałbyć animacją komputerową robioną bez Pixara, ale plany się zmieniły i obecnie ma być to jednak produkcja animowana tradycyjnie. Super! Mam nadzieję, że tak już zostanie. :) Nie licząc przyszłorocznego "Kubusia Puchatka" to jedyna planowana obecnie w Disneyu animacja tradycyjna.

Davus

serio? no to super :) miejmy nadzieję, że nie zmienią zdania.

A co z "Królową Śniegu"? Zrezygnowano z realizacji?

Tinkerbell_88

Z tego, co mi wiadomo - to tak, zrezygnowano. :(
Na razie nie ma żadnych nowych informacji na temat "The King of Elves", więc wciąż można mieć duże nadzieje, że to będzie animacja "rysowana". Potem Disney ma jeszcze w planach coś, co się nazywa "Reboot Ralph" i ma być animacją komputerową.

Davus

Tak, prace nad Królem Elfów idą pełną parą. Film ma byc animowany klasycznie i planowany jest na grudzień 2013. Reboot Ralph w 2012.

bartekbasista

czytałem opowiadania Dick'a ale tam nie było mowy o jakimś chłopcu! Głównym bohaterem jest jakiś starszy facet, a nie kolejny chłopczyk, odkrywający tajemnice Elfów i ratujący świat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones