PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685480}
4,5 313
ocen
4,5 10 1 313

Kingdom Come
powrót do forum filmu Kingdom Come

3/10

użytkownik usunięty

Pierwsze minuty zapowiadały dość ciekawy film, ale jednak okazał się baaardzo słaby, do tego
kompletnie nie czuć klimatu psychiatryka. Na plus można dać zakończenie.

ocenił(a) film na 5

Na początku bardzo klimatycznie, może klimatu psychiatryka nie było, ale z drugiej strony nasze oczekiwania pod tym względem wynikają jedynie z opisu dystrybutora - może wcale to nie miałbyś psychiatryk w założeniu?

Środek filmu mizerny, dość irytujący, ale końcówka naprawdę mi się podobała. Ode mnie jeszcze duży plus za muzykę

użytkownik usunięty
mlody969

W sumie obojętnie czy to psychiatryk, czy jakiś zwykły opuszczony szpital, poza początkiem filmu nie ma tam w ogóle klimatu.

z jednej strony obojętne z drugiej gdyby było to obojętne to w opisie mógłby być porzucony samolot nad oceanem :) tyle samo psychiatryka wynika z fabuły co miejskiego szaletu :P
No ale do rzeczy, po pierwszych minutach miałem wyłączyć, bo co prawda film zrealizowany dość poprawnie (albo tylko poprawnie, bez żadnych zachwycających efektów gry aktorskiej), ale dosłownie w pierwszych minutach znałem już dalszy rozwój wypadków i to się potwierdzało, zlepek dziesiątek scenariuszy znanych minnymi z piły, itp np to że każdy z bohaterów miał coś za uszami. Oglądałem dlatego, żeby dowiedzieć się co to dziecko miało za grzechy ;) i tu mnie lekko zaskoczyło, bo nic mi nie przychodziło na myśl, ale scenarzysta fajnie zakręcił tą postacią. No i sam koniec też mimo, że na kolana nie powalał, był troszeczkę inny niż przewidywałem. Ogólnie jak to mówił klasyk "du*y nie rozrywa", ale obejrzeć można.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones