PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 133
oceny
7,3 10 1 202133
6,8 36
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Scenarzysta i reżyser filmu "Kingsman: Tajne służby" Matthew Vaughn rozważa kilka sposobów, aby Colin Firth pojawił się w sequelu tej produkcji.Widzowie filmu wiedzą już, że grający postać Harry'ego Harta, Colin Firth zginął w akcji i chwilę po spektakularnej akcji. Wygląda na to, że twórcy pospieszyli się z uśmierceniem tego bohatera.

"Kingsman" to filmowa wersja komiksu Marka Millara, która w miniony weekend w amerykańskich kinach osiągnęła wpływy ponad 35 mln dolarów i choć wynik ten znalazł się w cieniu "50 twarzy Greya", to uznać go należy za bardzo dobry. Film wraz z pieniędzmi z rynków międzynarodowych zapewne właśnie zwrócił koszty produkcji, a to zachęca do realizacji sequela. Taki powstanie.

I choć oficjalnie nie ma jeszcze potwierdzenia od studia Fox, to raczej możemy być pewni powstania kolejnej części. W takim tonie wypowiada się reżyser filmu Matthew Vaughn, który w wywiadzie dla USA Today powiedział, że Harry Hart może pojawić się w drugiej części. Twórca mówi, że pracuje nad pomysłami, które wskrzesiłyby tego bohatera. Wiele osób jest zdenerwowanych, że Colina nie będzie w sequelu, ale mam na to swoje pomysły – powiedział reżyser. I nawet jeżeli Harry Hart jednak się nie pojawi, to historia koncentrować będzie się na Eggsym.

ocenił(a) film na 8
Iron_Man19

To była najlepsza postać w całym filmie, więc jak powstanie druga część to oby się pojawił.

ocenił(a) film na 8
Iron_Man19

jest 14 podstawowych sposobów aby Harry Hart pojawił się w sequelu

użytkownik usunięty
Iron_Man19

druga część - brzmi zachęcająco

jeden warunek: Colin w roli Harta, bez tego nie idę, choćby mi zapłacili ;)

bez Colina druga część straci sporo już na początku.

producenci powinni zdawać sobie sprawę, że wiele osób tak naprawdę poszło oglądać scenę w kościele, kiedy Hart robi z ludzi "bigos", nieczęsto zdarza się bowiem okazja, by oglądać Firtha dobrowolnie używającego przemocy wobec bliźnich ;)

ocenił(a) film na 9
Iron_Man19

Czekam na drugą część arcydzieła :D

ocenił(a) film na 8
Iron_Man19

Ja to bym też życzyła sobie zobaczyć w sequelu Lancelota, ale tu chyba posprzątane... Uwielbiam tego aktora i wkurzyłam się nieco obrotem sytuacji ;) A Colin musi wrócić, bo bez bez niego będzie kicha na miarę Kick-Ass 2 !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones