PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 201 945
ocen
7,3 10 1 201945
6,8 36
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

"Jestem katolicką dziwką, co raduje się ze ślubu z czarnym Żydem, który pracuje w wojskowej klinice aborcyjnej. Chwała Szatanowi i życzę miłego popołudnia."

Esencja całego filmu w jednym zdaniu - wulgarny i brutalny, ale diabelnie śmieszny.

SztywnyPatyk

Brzmiało nieco inaczej i było jedyną śmieszną rzeczą w tej "komedii". Ogólnie to filmik dla nastolatków.

ocenił(a) film na 8
Wrocek

Albo dla takich, co lubią nowoczesne filmy akcji

SztywnyPatyk

Tak żydki i gówniarzeria pokocha tego średniego gniota na podstawie słabego komiksu Alana Moore'a, to pewne...:-)

HeadHoper4Warsaw

Żydki?!?!?!?!?! Jak możesz obrażać mój naród. FASZYSTO!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HeadHoper4Warsaw

Jeszcze obrzydliwie bogatym zapomniałeś dodać! Polaczku cebulaczku biedaczku :D :* :* XOXO

Boxer250

Napisał wojujący gej spod tęczowej flagi LGBT...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Sorry, ale co Żydzi mają do tego rozrywkowego filmu? Ludzie, trochę luzu

fast_ball

Np. to że Jane Goldman to żydowica

fast_ball

Cytat wyżej i nie kompromituj się więcej, albo choć przeczytaj biografię Alana...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Człowieku, sam się nie kompromituj, nie ma nic gorszego niż frustraci wszędzie wciskający się ze swoimi schizami

fast_ball

Ja mam żonę. Nie ma chłopaka i małego penisa jak Ty, żeby mieć frustracje...xD

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Zmierzymy? no k... chętnie... jak czytam takie pierdoły to wiadomo, ze pisze je właśnie zakompleksiony facet z małym wackiem - bo widać, że to masz w głowie, kompleks wacka. Nikomu normalnemu takie coś nie przyszłoby do głowy, ale kolesiowi, który cierpi kilka razy dziennie sikając i spoglądając na to swoje "co nieco" już tak
Tu jesteś mądry, bo wiesz, ze ci na chatę nie wjadę, ale spotkałbym cię w realu i byś k.... po katach spierd...ł, taka prawda "kozaku internetowy"

ocenił(a) film na 8
SztywnyPatyk

Ta odpowiedź jest adekwatna do kazania, jednak wg mnie nie jest esencją filmu.
Esencjonalny wydaje się cytat Hemigwaya o prawdziwym szlachectwie, ale to jest kwestia gustu.

ocenił(a) film na 7
SztywnyPatyk

nie śmieszy mnie to choć humor czarny mi nie obcy

ocenił(a) film na 5
SztywnyPatyk

I ten gimbusiarski tekst to ma być esencja filmu? No to trochę słabo...

ocenił(a) film na 1
SztywnyPatyk

Szczerze jak zacząłem oglądać ten film w TV to po jakimś czasie przestał mnie interesować. Nie podobało mi się to co w nim zdążyłem zobaczyć jak i te dialogi. Z tego co widziałem kiedyś na zwiastunach tego filmu uznałem, że to film na poziomie. A tutaj coś takiego. Nie rozumiem jako takiego zachwytu tym filmem.

ocenił(a) film na 9
SztywnyPatyk

Wstawaj zesrałeś się dzieciaczku!

To zdanie nie było pociskiem po katolikach tylko po protestantach. To był Kościół protestancki i protestancki pastor obrażał żydów, czarnych i pederastów. Więc kingsman przedstawił się dodatkowo jako "katolicka dziwka" (jak o katolikach często wyrażają się protestanci w USA) żeby bardziej sprowokować tę babkę.

ocenił(a) film na 8
SztywnyPatyk

Zgadzam się w pełni :) Nie byłem w kinie, ale po opiniach film od dłuższego czasu był u mnie na liście do obejrzenia. W końcu wczoraj przysiadłem, tak wiem 4 lata po premierze. Ale obejrzałem od razu obie części, druga troszkę słabsza. Mimo to wg świetne kino. Wspaniały montaż, praca kamery i muzyka. Coś pięknego, aż się chce oglądać te sceny walki. Nie szukam w takich filmach głębi, przekazu czy drugiego dna. One mają inne zadanie i moim zdaniem wykonują je w stu procentach. Poza tym Colin świetna rola, po kilku filmach z jego udziałem mogę chyba stwierdzić, że lubię tego aktora :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
SztywnyPatyk

scena roz...duchy w kościele epicka. Uwielbiam ten film

ocenił(a) film na 2
SztywnyPatyk

Pierwsza część była gówniarska, druga - bestialska. Ani śladu dżentelmena. Nie ubiór zdobi człowieka. A przynajmniej nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones