PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 158
ocen
7,3 10 1 202158
6,8 37
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

rozczarowany, po wysokiej średniej na filmwebie ( 7,6) spodziewałem się prawdziwej komedii, a tu takie zdziwienie. Oglądając 1 część filmu myślałem że to dramat ( mały chłopiec stracił ojca bohatera ), pózniej kolega ojca wybiera go na szpiega i nadal nie była to komedia, głupi wątek z tą uwięzioną księżniczką przez Samuela L. Jacksona , zresztą postać przez niego grana była mocno denerwująca przez to seplenienie, dziwi mnie że aktor takiej klasy przyjął propozycję . Końcówka to już zupełne S-F, jakieś wybuchające głowy i pożyczone satelity , mnie to w ogóle nie bawiło, a wręcz irytowało. Dzieła zniszczenia dokonała księżniczka obiecująca chłopakowi że jeśli ją uwolni będzie "bzykanko w tylną dziurkę", teksty niczym z Kac Wawy. Jedyne zalety filmu to aktorstwo Collina Firtha i dwie śmieszne sceny : 1 gdy pies Eggsego nie chciał z nim biec i 2 gdy Merlin nie chciał dać karabinu Eggsemu. Ale to za mało dlatego tylko 3/10.

ocenił(a) film na 3
SebastianNiestudent

Zgadzam sie z przedmowca. Szkoda, ze na forum tak mocno dzialaja firmy odpowiedzialne za dobry PR dla filmu. Bylem dzisiaj na filmie i moze byly 3 momenty, gdy ludzie się smiali. Tylko jedna osoba śmiała się cały czas. Najwidoczniej humor większości był zbyt mało wysublimowany. Osobiście polecam zastanowić się 3 razy za nim zdecydujecie się na obejrzenie filmu i uważne poczytanie opinii. Szkoda marnować czasu jeśli nie lubi się wysublimowanych komedii.
Pozdrawiam i zapraszam do komentarzy o tym jak nie mam poczucia humoru i jestem sztywny lub wylewam swoje zale na forum :D Do dziela dzial PR

ocenił(a) film na 3
Bialy121

W recenzjach czytałem że ten film to parodia Bondów, ja jako fan Bondów ( głównie tych starych ) spodziewałem się jakichś parodii na poziomie, jak np. ''Naga Broń '' i inne filmy z Nielsenem. A Kingsman to po prostu nie wiadomo co, ani nie komedia, ani dramat, ani thriller, po prostu słabizna. Kiedy byłem w kinie nie śmiał się prawie nikt ( tylko na tej scenie z pieskiem ,kiedy Eggsy go niósł ), dlatego następnym razem poczekam aż nowości będą online żeby nie tracić na raz następny 21 zł na sam bilet.

ocenił(a) film na 8
SebastianNiestudent

Ani dramat ani komedia ani thriller... bo to film akcji (?)!

ocenił(a) film na 8
Bialy121

U mnie przez większość filmu śmiała się cała sala, a sam film upłynął mi raz dwa i wybawiłem się na nim świetnie, tak jak dawno na niczym innym ;)

ocenił(a) film na 3
Ranndolf

To gratuluję udanej zabawy, które sceny konkretnie cie rozbawiły ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones