PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 133
oceny
7,3 10 1 202133
6,8 36
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Lubię filmy, które "puszczają oczko" do widza na sam koniec dlatego nie rozumiem o co ten ból d*py (hehe taki żarcik^^) o scenę z księżniczką bo mnie rozbawiła. Trochę dystansu ludzie :)

ocenił(a) film na 9
vorwath

Właśnie scena z księżniczką była strasznie żenująca, jedyny minus dla filmu. Reszta super! Jestem pod wrażeniem :)

ocenił(a) film na 8
s_justyna22

Widać mamy inne poczucie humoru bo mnie akurat najbardziej rozbawiły wybuchające fajerwerkami głowy i właśnie księżniczka a to pewnie dlatego, że w życiu się czegoś takiego nie spodziewałem. Co śmiechłem wtedy to moje :) i tak wiem, mam pewnie prymitywny gust ale co poradzę ;) Reszta filmu oczywiście też na duży plus :)

ocenił(a) film na 9
vorwath

wybuchające fajerwerkami głowy mnie bawiły i również dlatego, że się czegoś takiego nie spodziewałam :) a jak już wspomniałam wcześniej jedna scena do wycięcia i byłoby idealnie :D

ocenił(a) film na 8
s_justyna22

Tak, tak domyślam się, że idealnie by było gdyby w objęcia Eggsy'ego na koniec trafiła Roxy ale cytując kwestię z filmu "It's not that kind of movie" i dlatego tak mi się podobał :) Ale rozumiem żal, kobiety wolą zakończenia "i żyli długo i szczęśliwie" :)

ocenił(a) film na 9
vorwath

hah w sumie o tym przez chwilę pomyślałam :) w każdym razie nie miałabym nic przeciwko żeby Eggsy pisząc brzydko przeleciał księżniczkę ale żeby ta scena była zrobiona trochę inaczej :)

ocenił(a) film na 8
s_justyna22

Nie martw się ja też przez cały film myślałem, że coś wyniknie ze znajomości Eggsy'ego z Roxy bo film bez takich motywów jest nudny :) haha hmm to ciekawe jak według Ciebie ta scena z księżniczką powinna wyglądać? :D

ocenił(a) film na 9
vorwath

po prostu subtelniej :D

ocenił(a) film na 8
s_justyna22

ok twoje zdanie bo według mnie było subtelnie ale jak to mówią "Jeden rabin powie tak, a inny powie nie" :) podobało mi się, że to był właśnie pstryczek w Bonda i roli kobiet jakie tam pełnią i cytat "i jak tam uratowałeś już świat" jest tego potwierdzeniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones