PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 124
oceny
7,3 10 1 202124
6,8 36
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 1

Kolejny gniot. Film beznadziejny, końcówka tragiczna. Zwiastun pokazuje film z dobrej strony, niestety fabuła niespójna, idiotyczne żarty.

ocenił(a) film na 8
kasiakacz

wyjdź

ocenił(a) film na 3
kasiakacz

zwiastun jest bardzo mylący - wydaje się, że film jest fajny a tymczasem ... raczej gniot .... za przedmówcą

robiko2008

Coz zwiastun raczej tez jest sredni,moze obejrze ale cisnienia nie mam na ten film.

ocenił(a) film na 8
kasiakacz

Ale "1" to gruba przesada mimo wszystko ...

użytkownik usunięty
kasiakacz

Witaj jednodniowy profilu.

ocenił(a) film na 9

Kolejna maruda ze srebrną łyżką w tyłku, tak ją uwiera, że aż profil założyła żeby się wyżalić :D

ocenił(a) film na 7
kasiakacz

Fabuła niespójna? Gdzie? O.o

Urocze są takie wypowiedzi: "film chujowy, ale nie powiem dlaczego".

ocenił(a) film na 1
kasiakacz

Szanowni Państwo, forum służy do tego, aby zamieścić własne zdanie, opinie na dany temat. Po obejrzeniu ww. filmu oceniłam go tak, jak to opisałam w poprzednim wpisie. Oglądam czasami filmy dlatego założyłam konto na Filmwebie (aby móc zamieszczać opinie). Każdy ma prawo do tego, aby skomentować dany film według swojego uznania. Ja osobiście nie "napadam" tych, z których zdaniem się nie zgadzam. To co podoba się jednemu, nie musi się podobać drugiej osobie. Szanujmy to. Filmweb nie służy bowiem do tego typu "przepychanek".

ocenił(a) film na 8
kasiakacz

"Szanowni Państwo, forum służy do tego, aby zamieścić własne zdanie, opinie na dany temat"
Zgadzam się w 100%. Jednak jak możesz mieć zdanie na temat filmu którego ewidentnie nie zrozumiałaś.
Wystawianie filmowi najniższej oceny "bo tak" to nie opinia ale zwykła ignorancja.
"Oglądam czasami filmy dlatego założyłam konto na Filmwebie" nie łatwiej było napisać, postanowiła zostać hejterem...

ocenił(a) film na 2
psychodramat

Mógłbyś przedstawić swoje zrozumienie filmu? Bo wydaje mi się że nie ma tu co rozumieć, film był słaby i naciągany. Jedynie efekty i gra aktorska niektórych była naprawdę fajna.

ocenił(a) film na 8
kasiakacz

Choć najwyraźniej nadaje się również do dowartościowania siebie i stawiania w centrum uwagi współczuję jeśli tylko dzięki temu możesz poczuć się lepiej pozdrawiam.

kasiakacz

chyba ktoś nie załapał, że to pastisz...

kasiakacz

troll jakich wiele

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones