PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 124
oceny
7,3 10 1 202124
6,8 36
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Film zapowiadał się naprawdę ciekawie. Na początku byłem skłonny uznać, że jest naprawdę dobry. Jednak nie trwało to zbyt długo. O wszystkim zadecydowała scena o dziewczynie o stalowych nogach, których używała jako mieczy. - Przegięcie totalne! Dalszą część filmu oglądałem będąc skłonnym dać chociaż średnią notę. Jednak znów się rozczarowałem. Pod koniec filmu reżyser ewidentnie dał do zrozumienia widzom, że dali się wydymać i jeszcze zapłacili za to własne pieniądze. Wybuchające głowy w różnych kolorach - to może się nadawać jedynie na okładkę Samsunga.

ocenił(a) film na 8
sylwester_seferynowicz

bo do tego filmu należało podejść z pewną dozą dystansu, i przygotować się na specyficzny groteskowy humor. Jeśli ktoś nie lubi wybuchających głów w stylu Tarantino, czy latających kończyn, to nie dziwię się że nie przepada za tym filmem. Mi osobiście bardzo się on podobał i chętnie obejrzałbym go drugi raz.

ocenił(a) film na 3
marek_potter

Owszem "specyficzny groteskowy humor", na to bym się się jeszcze zgodził, ale człowieku na litość boską nie w taki sposób. To, to była jakaś żenada!

ocenił(a) film na 8
sylwester_seferynowicz

ja bym to ujął w ten sposób : luźna komedia kryminalna. Skoro tak twierdzisz to czego oczekiwałeś od filmu?

sylwester_seferynowicz

pastisz - polecam zapoznać się ze słowem ;)

ocenił(a) film na 6
sylwester_seferynowicz

Film średnio mi się podobał, dużo tutaj niewykorzystanego potencjału, jednak metalowe nogi uważam, że pasują do specyfiki filmu jak ulał. Ciekawe spostrzeżenie dotyczące zakończenia filmu, uśmiałem się :D
Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją, będę wdzięczny za wszelkie komentarze:

http://czarnadziura.weebly.com/blog/kingsman-tajne-sluzby

ocenił(a) film na 7
sylwester_seferynowicz

chyba nie jesteś wobec tego fanem kina Tarantino, bo tam laska z protezami mogłaby zastąpić laskę, z karabinem maszynowym ;) widzisz, to, co Ty uznajesz za kiepskie pomysła ja uważam za smaczki w tym filmie. bez nich (i bez samuela jacksona) byłby to kolejny film o destrukcji świata podany w szmirowatej fabule.

ocenił(a) film na 7
sylwester_seferynowicz

Dzięki za info. Już miałem się na niego wybrać. I oszczędziłem kasy. Nie lubię Tarrantino.

sylwester_seferynowicz

Nie spinaj pośladów. Takich produkcji nie bierze się na poważnie. Widzisz gatunek komedia? Proszę bardzo oto wytlumaczenie na eksplodujące głowy, a jedyna osoba, która została wydymana to Księżniczka Tilde.

crazy_race

kazdy ma prawo do opinii
dla mnie film tez jes cienki i tyle
kazdy lubi to co chce

ocenił(a) film na 9
onet318

Każdy ma prawo do opinii, ale Sylwester na prawdę spina poślady. Mam uwierzyć, że przeoczył plakat w kinie i nie zauważył panny z protezami? Ewidentnie się czepia byle się czepiać, albo co gorsze oglądał wersję cam, która przez przypadek znalazła się na jego dysku i stąd nie wiedział czego oczekiwać.

ocenił(a) film na 4
crazy_race

Widzę gatunek komedia, ale ten film wcale nie był śmieszny.

sylwester_seferynowicz

Panna z protezami była akurat najciekawszym elementem filmu. Co prawda całkowicie zmarnowanym, ale była.
Z kolei ANAL ze szwedzką księżniczką to żenua roku, podobnie jak te wybuchające głowy. Dawno takiej szmiry nie widziałem. Tarantino pokłada się ze śmiechu. A ja jestem w plecy parę złotych, bo poszedłem na film dla gimbusów. Żal jak stąd na Księżyc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones