PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 339
ocen
7,3 10 1 202339
6,8 37
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Z samych reklam mozna wylapac bardzo kiepskie, oklepane i leniwe efekty specjalne... i dretwy humor.

ocenił(a) film na 9
Mr_Krytyk

a czego Ty się spodziewałeś hahahaha. Film świetny dobra zabawa polecam każdemu

mateusz24_91

jest pelno filmow akcja-komedia z luznym humorem.. gdzie przykladali wage do efektow. Poprostu w takim filmie efekty sa jedna z glownych aspektow i kiepsko wykonane odrzucaja od filmu.

ocenił(a) film na 9
Mr_Krytyk

w tym filmie głównym aspektem jest luz i ironia z jaka twórcy komiksu a potem filmu (Millar i Vougn)podchodzą do oklepanego schematu filmów szpiegowskich , jak chcesz epickich efektów specjalnych i wizualnej uczty (bez odrobiny fabuły ) to zapraszam na najnowszy film rodzeństwa Wachowskich

ocenił(a) film na 8
krzysio53a

Dobrze powiedziane.

ocenił(a) film na 8
krzysio53a

:) gdzie jest lubię to do komentarza???

ocenił(a) film na 9
krzysio53a

update :
czy dobry ten film?
bylem już dwa razy i pewnie skorzystam jeszcze raz a potem na pewno wyląduje na mojej półce z filmami

ocenił(a) film na 8
Mr_Krytyk

Efekty są zaletą tego filmu. Gdyby były realistyczne, obraz straciłby swój klimat.

Mr_Krytyk

po zwiastunie już można było wyczuć pastisz. Czy "Maczeta" byłby tym samym z cudownymi efektami specjalnymi ???

ocenił(a) film na 10
Mr_Krytyk

Poszłam na film w ciemno, na 5 minut przed seansem (nawet nie znałam jego tytułu, nie wiedziałam na co idę) gdybym obejrzała wcześniej zwiastun to popełniłabym koszmarny błąd i bym wyrzuciła ten film z pamięci. A tak przez dwie godziny oglądałam jak zahipnotyzowana!

Mr_Krytyk

Błagam Cie... Nie widziałeś finalnego produktu, a już krytykujesz. Humor jest swietny w tym filmie. Przejdz sie do kina to pogadamy...

Mr_Krytyk

Czyli, jak na krytyka przystało , pozostań przy reklamach.

Mr_Krytyk

Sam jesteś drętwy :). Film jest super. Czep się lepiej czyjejś żony. Rzadki rodzaj malkontenta.

ocenił(a) film na 7
Mr_Krytyk

Ja wylapalam cos kompletnie odwrotnego w trailerze - dobra komedie przepelniona nowoczesnym brytyjskim humorem i sie absolutnie nie zawiodlam :). Sadze ,ze kazdy malkontent bedzie usatysfakcjonowany ,zwlaszcza ,ze efekty specjalne ktore maja tutaj najmniejsze znaczenie sa wykonane na swiatowym poziomie.

ocenił(a) film na 8
Mr_Krytyk

Polecam najpierw iść do kina a dopiero potem oceniać :)

użytkownik usunięty
Mr_Krytyk

Ja liczyłem na przereklamowaną suchą napier*alankę a dostałem istną perełkę!
Więc radzę, marsz do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones